Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Tamam Demetçim sağolasın yalnız ben Kasım ayında hamiş kaldım galiba neyse bugün kesinleşir artık, doktora gidince.Siz daha çok yenisiniz tatlım rahat rahat sevin birbirinizi bebiş gelir yaaaaa,sonra özlersiniz yalnız günlerinizisırnaşık şey:sm_cool:

cnm hamiş listemizi kasım aralık diye ayırmadık. çok fazla olmadığı için. genel olarak hamiş listemiz var.:CüvCüv:

saol cnm evet ben açtım ama şahsıma ait değil halka açık bir topic... :KK66:
ben de öptüm canım kendine iyi bak hoşçakallll güzel haberlerini bekliyoruz bak unutma biziii

saol cnm evet ben açtım ama şahsıma ait değil halka açık bir topic... :KK66:
ben de öptüm canım kendine iyi bak hoşçakallll güzel haberlerini bekliyoruz bak unutma biziii

Tamam canım unuturmuyum hiç.

Bu arada eşim duramamış ben işteyken almış tahlilleri,Bhcg değerim 1000 küsür çıkmış 5in üstü hamiledir demişler hamişliğim kesinleşti yani.Öptüm sizi yupppppiiiii.Dersteyim öğrencilerimi öpçem sevinçten şimdi yaaa.

SELAM KIZLAR, ben bekliyorum hala dün yaptığım testte bugün sabah ikinci çizgi çok hafif belirdi, biliyorum sağlıklı bir sonuç değil, yarım saat geçtikten sonra çıkan sonuçlar hatalı, ama işte bugün ateşim de 36.9 çıktı yükselmeye başladı 3 gündür yani belki diyorum geç döllenme falan oldu, yarın sabah idrar testi yapıcam yeniden ve en son çıktı çıktı, çıkmadı kan testini yarın yaparım diyorum, bir de bir şey sorayım şu kadar günüm geçti demek için en son adet tarihinizin mi gelmesini bekliyorsunuz ya da beklenen adetin üstüne mi sayıyorsunuz, yani ben 21 ekimde hastalandım, 21 kasımdan sonra mı şu kadar geçti diyeceğim, ya da 17 kasımda bekliyordum siklusum 28 gün olduğu için, 17 kasımdan sonrasına mı şu kadar gün geçti demem gerekiyor ya.....

SELAM KIZLAR, ben bekliyorum hala dün yaptığım testte bugün sabah ikinci çizgi çok hafif belirdi, biliyorum sağlıklı bir sonuç değil, yarım saat geçtikten sonra çıkan sonuçlar hatalı, ama işte bugün ateşim de 36.9 çıktı yükselmeye başladı 3 gündür yani belki diyorum geç döllenme falan oldu, yarın sabah idrar testi yapıcam yeniden ve en son çıktı çıktı, çıkmadı kan testini yarın yaparım diyorum, bir de bir şey sorayım şu kadar günüm geçti demek için en son adet tarihinizin mi gelmesini bekliyorsunuz ya da beklenen adetin üstüne mi sayıyorsunuz, yani ben 21 ekimde hastalandım, 21 kasımdan sonra mı şu kadar geçti diyeceğim, ya da 17 kasımda bekliyordum siklusum 28 gün olduğu için, 17 kasımdan sonrasına mı şu kadar gün geçti demem gerekiyor ya.....

hayırlısı tatlım inşallah bebiş gelir diyelim ben eğer 17 kasımda bekliyorsam ondan sonrayı sayıyor geçtiğini anlamak için geçen ay 17 kasımdı öyle saydım bu ay 21 kasımın üzerine ekliyecem çok karıştı ama anlamışsındır tatlımkaydirigubbakcemile3

CANIM MERHABA!

inşallah hamiş olursun hayatım ama en garantilisi kan testi yaptır. insan görmek istediğini görür bazen hayatım umudunu kırmak istemem asla ama bende adetimden 5 gün önce silik çizgi gördüm hemde yarım saat sonra falan değil hemen gördüm ama bak adet oldum. artık testlere de güvenmiyorum bence git kan testi yaptır hayatıkm en garantilisi bence. inşallahh hamiş haberini laırız tatlım

merhaba kızlarrr nasılsınız:::::::

merhaba canımm muck

hayırlısı tatlım inşallah bebiş gelir diyelim ben eğer 17 kasımda bekliyorsam ondan sonrayı sayıyor geçtiğini anlamak için geçen ay 17 kasımdı öyle saydım bu ay 21 kasımın üzerine ekliyecem çok karıştı ama anlamışsındır tatlımkaydirigubbakcemile3

biz iyiyiz tatlım sen nasılsın

canım senin kırmızılar geldi mi?benim cuma akiamı geldi :lepi:şakkıdı

benimde cumartesi akşamı geldi tatlım yaz aralığa 21 oldum tahmini olarak 4 de benden eklekaydirigubbakcemile325 aralıkta

slm kızlar nasılsınız hatunsultan dıger topıge gelmedın hıç ne yaptın arkadasım?

valla bekliyorum şekercim, dedim ya üzerinden saatler geçince ikinci çizgi belirmiş, ben de acaba geç döllenme oldu da ancak mı hcg yükselicek diyorum, kan testi şimdilik yaptırmak istemiyorum, ağustosda iki kez yaptırdım çok moralim bozulduydu, o nedenle öncek idrarda beklemek istiyorum, ama tabi ne kadar beklerim bilemiyorum, çünkü miyalji olmuşum çok ağrım var çünkü, bugün ateşim de 36.9 çıktı, iki - üç gündür yükselişe geçti, yerleşme geç oldu galiba diye düşünüyorum, tabii ki kesin sonuç kan testiyle çıkacak ama işte dediğim gibi, bir de bir şey duydum, yanlış mı bilmem çok erken dönemde yapılan kan testinde kan vermek iyi değil diyorlar hücre açısından ama nedir bilmiyorum doğrusunu, şimdi en son 21 ekimde regl oldum ya ona sayarsam daha iki gün geçmiş oluyor, ama siklusuma göre hesaplarsam 28 gün üzerinden bu gün altıncı gün, hangisini baz alayım sence, eğer ilk olansa daha çok az geçti di mi

X