Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

benimde düzensiz olmazdı hiç ama 2 aydır 34 günde bir oluyor ne iş anlamadım yaaa bu ayda düzensiz olursa doktora mı gitsem acaba yaa 34 gğn normal mi acaba

canım üzülme yaaa valla ben sevindim geldiğine bu ay düzenli çalışma içinde değildik. bu ay yeni bir sistem deneyeceğiz. adetimiz bitince her çift günler çiftleşme günü hihoyyyt
benm 6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26 günler birlikte olacağız. eşimiz tam halvet olurkene :kedi: belimize yastık koyacağız. ve işimiz bitince de ayaklarımızı karnımıza çekerek yarım saat bekliyoruz.ondan sonra banyo yapıyoruz heen banyo yapmıyoruz. bu ayki taktiğimiz topik olarak bu arkadaşlar herkes okusun. önümüzdeki ay bol hamiş bekliyoruz ona göre :lepi:

öptüm cnmmm
canım benimm süper olmuşş :))))))

Kızlaar ben hamişim sanırım.Cuma akşamı test yaptık 2. çizgi çıktı.Pzt. sabahı da doktora gidiyorum inşa. tam olarak yarın bildiricem size.

Bu arada dmtumt84 arkadaşımın dediklerini tamamen uygulamış bi çiftiz ve bunları henüz bu ay uyguladık 4 aydır boşuna çalışmışız şu yastık koyma mesemelesi ve duşa girmek için yaklaşık 1 saat yatarak bekleme meselesi var ya sanırım çok etkili oldu. Yani ilişki sayısı çok olmasa da sonrasında hep bunları uyguladım.Allaha şükür işe yaradı sanırım.

Size kolay gele kızlar.Aşk da çok önemli bence bu amaçta.Aşkla sevin kocişlerinizi.

Ve en mühimi rabbimin istemesi.Dua edin olacağına inanarak dua edin.Hadi bizi de tebrik edin Teyzoşlar....

Ve yarın için hayırlı haberler bekleyin inşallah

tebrikler canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşlhh hayırlı bir evlat olur

bizede dua etmeyi unutma canım opuyorumnanaktan
teyzoşundan mini mini yavruya çokk selam opuyorumnanaktan

tebrikler canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşlhh hayırlı bir evlat olur

bizede dua etmeyi unutma canım opuyorumnanaktan
teyzoşundan mini mini yavruya çokk selam opuyorumnanaktan

Sağolasın canım.Dualarına amin diyorum ne güzel şeyler dilemişsin.

Sizlere de dualar edicem emin olabilirsin kendimi düşünüp sizi unutmam merak etmeyin.Rabbim hepinizin yüzünü güldürür bi gün inşallah.

Az önce kan verdim tahlil için, saatler geçmez şimdi.Öğlen 3te randevum var doktorla.Çooook heyecanlıyım.

Sağolasın canım.Dualarına amin diyorum ne güzel şeyler dilemişsin.

Sizlere de dualar edicem emin olabilirsin kendimi düşünüp sizi unutmam merak etmeyin.Rabbim hepinizin yüzünü güldürür bi gün inşallah.

Az önce kan verdim tahlil için, saatler geçmez şimdi.Öğlen 3te randevum var doktorla.Çooook heyecanlıyım.

canımmmmmmmmmmmmm tebriklerrrrrr
allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini. yazdığım taktiği uygulamışsın cnm bizde bu ay deneyeceğiz. inşallah hepimizin bebişleri gelir. kendine dikkat et canım hayırlı haberlerini bekliyoruzzzz:eek::1hug:

allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini. yazdığım taktiği uygulamışsın cnm bizde bu ay deneyeceğiz. inşallah hepimizin bebişleri gelir. kendine dikkat et canım hayırlı haberlerini bekliyoruzzzz:eek::1hug:

Sağol tatlım,amin inşallah herşey sağlıklıca olur,hamişlik,bebişim rabbim herşeyin hayırlısını verir.Darısı en en en yakın zamanda başınıza inşallah.Bu arada haberi yalnız sizler biliyosunuz.Tahlili alınca haykırcaz dünyaya eşimle beraber,çok çok çok heyecanlıyız.

Sağol tatlım,amin inşallah herşey sağlıklıca olur,hamişlik,bebişim rabbim herşeyin hayırlısını verir.Darısı en en en yakın zamanda başınıza inşallah.Bu arada haberi yalnız sizler biliyosunuz.Tahlili alınca haykırcaz dünyaya eşimle beraber,çok çok çok heyecanlıyız.

inşallah canım ay bana heyecan bastı kıs maşallah allahım nazardan korusun. bu arada listemize ekledim seni haberin olsun hayatım. :CüvCüv:

kaç yıllık evlisin ne zamandır beb,iş düşünüyorsun taktiklerin nelerdi biraz bahseder misin canım?alkisalkisalkis

Sağol canımmmmmmmmmmm

Darısı en en en yakın zamanda başınıza inşallah.

Şimdilik sadece KK arkadaşlarım biliyorlar haberi tüm dünyaya haykırmak için sabırsızlanıyoruz.

inşallah canım ay bana heyecan bastı kıs maşallah allahım nazardan korusun. bu arada listemize ekledim seni haberin olsun hayatım. :CüvCüv:

kaç yıllık evlisin ne zamandır beb,iş düşünüyorsun taktiklerin nelerdi biraz bahseder misin canım?alkisalkisalkis

Yaaaa sitede problemmi var cevap yazıyorum gönderemedi diyo ben bi daha yazıyorum bi bakıyorum eski gönderdiğim de gitmiş. Kusura bakmayın kızlar ya

3,5 yıldır evliyiz canım.5 aydır bebiş istemeye başlamıştık.Allahıma şükürler olsun.Valla bi kere illede olsun diye çıldırmadık.Hep eşimle dediğimiz şey olursa seviniriz olmazsa üzülmek yok yola devam.Kendimize 2 yıl vermiştik denemek için yani zaman kısıntısı yoktu.Ve çalışma gibi gün aşırı falan plalamadık ilişkilerimizi.Canımız isteyince beraber olduk,Kasmadık yani rahattık.Ben çok yoğun bi dönemdeyim aklımda binbirtürlü işler var bebişi düşünmedim habire olcak mı olmayacak mı stresine girmedim.

Sadece son ay bi kaç defa ilişkş sonrasında 1 saat falan popomun altına yastık koyup yattım.Taktiği yok be canım bence bu işin.Rabbim ol desin yeter.Takma kafana .Seninde olacak emin ol.Bebişli günlerinin hayalini kur canım o hayaller gerçek olucak buna inan ve rahatlaaaaaaaaa.

ay canım saol ama ben rahatım bende 1 yıllık evliyim ve bu ay korunmayı bıraltık. ama düzenli yapmadık ve ben hemen banyo yaptım hiç beklemedim. bu ay olmadı artık önümüzdeki aylarda olacak ,inşallah şimdilik o güzel günlerin hayalini kuruyoruz inşallah hepsi gerçek olacak. bizde stres yapmıyoruz. en korktuğum şey cinsel hayatın monotonlaşması. yani bir amaç için birlikte olmak çok kötü. allahım kimsenin başına vermesin inşallahhhh... ama bizim öyle bir sıkıntımız stresimiz yok çok şükür. allahım da vermeden bebişimiz gelir inşallahhh.. kaydirigubbakcemile5

Dmtumt84 canım yaa sen beni ne listesine ekledin ben nerden bakıcam o listeye yazar mısın tatlım KKda yeni sayılırım da anlamadım.

Sevgili annelerimiz ve anne adaylarımız,
Hep birlikte bu topikte buluşalım. Sevincimizi, kederimizi, hüznümüzü ve derdimizi burada paylaşalım. Hayata umutla tutunalım hep beraber... :1hug:

KASIM AYI LıSTEMıZ
:nazar:

y3s3mın********************17 Kasım inşallah hamiş haberlerini bekliyoruz canım
hatunsultan*****************17 Kasım inşallah hamiş haberlerini bekliyoruz canım
hayat77*********************21 Kasım
lightlife**********************23 Kasım
sekerkız67******************28 Kasım
bozo85**********************???????

ARALIK AYI LıSTEMıZ:nazar:

sirius06*********************06 Aralık
aysen_34********************07 Aralık
kerem34gul******************07 Aralık
GULIZARGEZEN************07 Aralık
aleyna_83*******************10 Aralık
hayal1403*******************16 Aralık
A&S**************************18 Aralık
yasemeen*******************18 Aralık
dmtumt84********************21 Aralık
evaa**************************15 Aralık
damlam123*******************........... (üzülme arkadaşım senin fıstık en kısa zamanda yine gelecek)
tatlişoğlum*******************.............(canım üzülme en kısa zamanda yine gelecek fıstıkların)

:nazar:

safiye09********************HAMıLEMıZ :nazar:
misskapris*****************HAMıLEMıZ :nazar:
canan2508*****************HAMıLEMıZ ıkizlerimiz geliyooo
:nazar::nazar:

ALLAHIM HAYIRLISI ıLE BEBEĞıNıZı KUCAĞINIZA ALMAYI NASıP ETSıN CANLARIM

Allah'ım,
Sen bu topicte yazışan bütün arkadaşlarımızın anne olmasını ihsan eyle ya Rabbi! (AMıN)
Tez vakitte bebeklerini kucakarında görmeyi nasip eyle ya Rabbi! (AMıN)
Bebekleri ile sağlıklı, huzurlu uzun ömürler nasip eyle ya Rabbi! (AMıN)
:nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm bu arada ismim demet. nicki yazarken zorlanma :KK66:

Tamam Demetçim sağolasın yalnız ben Kasım ayında hamiş kaldım galiba neyse bugün kesinleşir artık, doktora gidince.Siz daha çok yenisiniz tatlım rahat rahat sevin birbirinizi bebiş gelir yaaaaa,sonra özlersiniz yalnız günlerinizisırnaşık şey:sm_cool:

Bu arada topic çok güzel sen açtın sanırım dualarına katılıyorum.Öptüm canım ben çıkıyorum.Akşam gelişmeleri yazarım.

X