Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

damla seni çok iyi anlıyorum kısmet değilmiş olmadı ben de bugün tam 2 aylık olucaktım napalım bu sefer olmadı inşllh bidahakinde sağlıklı bi hamilelik yaşarız....
ben de 4 haftalık düşük yaptım
bişey sorucam kan değerlerin nasıldı artıyormuydu benim artıyordu sonra bi anda oldu
bide pekmez ye çünkü şimdi çok kan kaybedersin benim hep başım dönyordu

damla seni çok iyi anlıyorum kısmet değilmiş olmadı ben de bugün tam 2 aylık olucaktım napalım bu sefer olmadı inşllh bidahakinde sağlıklı bi hamilelik yaşarız....
ben de 4 haftalık düşük yaptım
bişey sorucam kan değerlerin nasıldı artıyormuydu benim artıyordu sonra bi anda oldu
bide pekmez ye çünkü şimdi çok kan kaybedersin benim hep başım dönyordu
canım ilk değerim 48.8 di.3 gün sonra 68.8 çıktı 3 gün sonra yani dünde 58.8 düşütü evet hala başım dönüyor sanırım kan kaybındna

kızlar ya bende gariplikler var ama tamda anlam vermek istemiyorum,gece dmnerken yatakta sol kasığıma karmp girer gibi oldu mesela ilk hamilelğimde de(düşen bebek)böyle şeyler oluyodu bu normal gebelik belitisi mi bi de bacaklarda haifi kasılmalar felan.

he bi de hamile olunca vucut ısımız düşmüyomuş ya ben çok üşüyorum bu ısımın düşük olduğu anlamına mı geliyor hamileler ilk zamanlarda çok üşüdünüz mü ,özellikle aykalrım ve ellrim ısınmıyor nerdeyse :uhm:

iyi akşamlar kızlar, allah allah ne olmuş bu topiğe ya, herkes nereye gitmiş bakalım niye kimsecikler yok, ay çok şaşırdım, öğleden sonra bomboş topic, listemiz ne alemde 17 kasımcılar nerelerdesiniz, ben hala regl olmadım, ama test yaptım bu akşam yine dayanamayarak, tabii ki negatif, neden adet olamıyorum diye korkmaya başladım bebek isterken çünkü olsaydı pozitif çıkardı ama di mi artık, belirti var mı derseniz çok yoğun bir akıntım var hatta ya idrarı kaçırdım sanıyorum, ya da kırmızılar geldi sanıyorum koşuyorum bakıyorum gelen giden yok, böyle sıcak sıcak akıyor ara ara

canım benimde reglim geldi hemde hiç bekletmeden çok canım sıkkın mafoldumben neyse 18 aralık yeni tarihim canım eklersen sevinirim senağlama

canım benimde reglim geldi hemde hiç bekletmeden çok canım sıkkın mafoldumben neyse 18 aralık yeni tarihim canım eklersen sevinirim senağlama

canım üzülme yaaa valla ben sevindim geldiğine bu ay düzenli çalışma içinde değildik. bu ay yeni bir sistem deneyeceğiz. adetimiz bitince her çift günler çiftleşme günü hihoyyyt
benm 6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26 günler birlikte olacağız. eşimiz tam halvet olurkene :kedi: belimize yastık koyacağız. ve işimiz bitince de ayaklarımızı karnımıza çekerek yarım saat bekliyoruz.ondan sonra banyo yapıyoruz heen banyo yapmıyoruz. bu ayki taktiğimiz topik olarak bu arkadaşlar herkes okusun. önümüzdeki ay bol hamiş bekliyoruz ona göre :lepi:

öptüm cnmmm

demet geçmiş olsun güzelim, inşallah önümüzdeki ay bebişin gelir, bu sefer sıkı çalış ama tamam mı? ben de bekliyorum 17 kasımdan beri bugün 32. gün ama hala yok, iki oldu test yaptım negatif, bugün yapmadım yarın sabah yapıyım diyorum kısmet bakalım, benim sadece önceki hamileliklerimde günüm geçerdi, 12 yıldır ilk kez bu ay geçti böyle çok merak ediyorum, ama hiç bir şey de hissetmiyorum

canım inşallah hamişsinrdir canım beklenmedik zamanda gelir genelde. saol cnm bu ay düzenli bir çalışma yapacağım ilk defa bakalım kısmet canım inşallah gelir

X