Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

canım muhakak kan tahli,li yaptıur hemn bak eğer hamileysen düşük tehliken varsa yatasın en azından ona göre davrnaırsın sen kesin hamilesin bende peçetyle silince oluyordu. ihmal etme kanamaya dönüşmeden kan trahlilin yaptır

canım yarın tam günüm öğleden sonra işten izin alıp gideyim bari korkuyorum önceki hamilelimde kötü sonlandı eğer yine hamileysem buda öle olsun istemiyorum yaaa inş sonucu öğrenene kadar köt bişe olmaz allahım yardım etsin bize canım evde test var yapsam mı acaba çıkarmı ki sende çıkmamışdı denesem mi canım yaa

canım yarın tam günüm öğleden sonra işten izin alıp gideyim bari korkuyorum önceki hamilelimde kötü sonlandı eğer yine hamileysem buda öle olsun istemiyorum yaaa inş sonucu öğrenene kadar köt bişe olmaz allahım yardım etsin bize canım evde test var yapsam mı acaba çıkarmı ki sende çıkmamışdı denesem mi canım yaa
evdekinde çıkmaz bak ben 3 hafatalıkken çıkmadı kan tahlili yaptır

damlacım canım hayırlı olsun bebişin inşallah rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip eder .bizler içinde dua et olurmu opuyorumnanaktan

damlacım bebiş geliyormuş hadi hayırlı uğurlu olsun çokkk sevindiiiiimmmmmmmm hayatım yaaaaa
allahım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin bebeğim yaaa

bu arada bende hala kırmızılar gelmedi şimdilik. geçen ay 17 ekimde olmuştum ama bakalım bu ay gelecek mi

sizi çoooooooooookkkkkkkkk özledimmmmm

canım merhaba test falan yapmadım hayatım geçen salı yapmıştımama çok silik çıktı 2. kırmızı ama sonra yapmadım sabırla 17 kasımı bekliyorum kırmızılar gelmez inşallah canım.... hakkında hayırlısı olsun inşallhhh

canım merhaba test falan yapmadım hayatım geçen salı yapmıştımama çok silik çıktı 2. kırmızı ama sonra yapmadım sabırla 17 kasımı bekliyorum kırmızılar gelmez inşallah canım.... hakkında hayırlısı olsun inşallhhh

ya bi test daha yapsana eğer varsa o silik çizgi biraz daha koyu çıkar inşallah bu ay bebişlerimize kavuşuruz gerçi benim bu ay pek umudum kalmadı amaopuyorumnanaktan

canım hoşgeldin inş en kısa zamanda bebeğine kavuşursun bizden öğrenecen çok taktik var biz uzmanları olduk ama hala bebeklerimiz yok ne yazıkki :a015:

hoşbulduk canım eminim zamanla sorarım size taktikleri öğrenirim bana sanki hep hemen hamile kalınıyor gibi gelirdi ama bakıyorumda hiçte öyle değilmiş hemen tutumuyor sanırım bebekler çok nazlı:emir_bebek: bakalım ben neler yaşıycam bugün adet oldum bitsin çalışmalara başlıycam hayırlısı artıkhihoyyyt

hoşbulduk canım eminim zamanla sorarım size taktikleri öğrenirim bana sanki hep hemen hamile kalınıyor gibi gelirdi ama bakıyorumda hiçte öyle değilmiş hemen tutumuyor sanırım bebekler çok nazlı:emir_bebek: bakalım ben neler yaşıycam bugün adet oldum bitsin çalışmalara başlıycam hayırlısı artıkhihoyyyt

canım hoşgeldin aramıza inşallah en kısa zamanda hamiş haberini alırız. beklenen adet tarihini yazarsan, baş sayfadaki takip listemize seni de ekleriz hayatım öptümmopuyorumnanaktan

X