Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

ben çıkıyorum kuzucuklarım hafta sonu girebilirmiyim bilmiyorum kayınvalideme gidersem girerim inşallah hepinizi öpüyorum yanaklarınızdan mucccckkkk inşallah hiçkimseden kırmızılkar gelmez. kendinize çok cici bakın pazartesi bomba gibi görmek istiyorum hepinizi muccckkkk

ŞEKERLERıM MERHABAA nasılsınız çok özledim vallahi sizi.. kan tahlili verdim ama sonucu yarın alacağım kendi doktorumun buğün işi vardı bende başka yere gittim o da başka yere gönderecek testi yarın alacağım. ama kasıklarım ve belim adet olacakmış gibi arıyorr.. dua edin kızlarr

iyigeceler kızlar sizlerden çok özür diliyorum canım sizleri endişelendirdim cevap ta yazamadım kızlar sorunlarımız malum 10 aydır bebişimi bekliyorum özellikle bu ay hep umutlu sakin olmaya çalışıyorum ama kızlar göründüğüm kadar güçlü değilim bu ayda olmıycak diye çok korkuyorum iş nedeniyle eşimden ayrılacağız bir süreliğine demiştim ya eğer hatırlarsanız zaten yumurtlama günlerime denk geliyodu gidişi genede en azından birkaç günü değerlendiririz diye düşünüyordum ama bu gün eşim aradı birkaçgün daha erken gitmesi gerekiyomuş o anda umutlarım biraz daha tükendi sizlerle dertleşmek istedim o an hem yemek yapıyordum hemde eşim eve geldi ve o konuyu anlatıyodu aklım sizlerdeydi ama önemli şeyler konuşuyorduk o yüzden yarıda kesipte netin başına gelemedim geldiğimde de siz yoktunuz kızlar aylar geçtikçe insan daha fazla korkmaya başlıyo olmıycakmı diye neyse başınızı şişirdiğim yeter tekrardan özür diliyorum kızlar sizden ayrıca beni önemseyipte merak etmenizde beni çok sevindirdi iyiki varsınız kızlar bana dua edin nolur buna çok ihtiyacım var inşallah rabbim yavrularımızı bu ay hayırlısıyla verir bizlere cümlemize kızlar iyi geceler :Saruboceq::Saruboceq:

herkese iyi akşamlar ben siteye üyeydim ama hiç yere yazmadım iki aydır, sizleri de diğer topicten biliyorum arkadaşlar....
Demetçim biliyorum yoksun ama girersen nete görürsün nasılsa, sizin listeye eklermisin beni de, adet günüm 17 kasım ama negatifim ben çok hazırladım yani kendimi..
Offf aslında çok içimi dökmek istiyorum ama.... Buralarda kimse yok şimdi
Neyse şimdilik iyi geceler sizlere...

canım yaaa çok merak ediyorum sonucu öğrenir öğrenmez haber ver olurmu yaa inş adet olmazsın tatlım dualrımız seninle hayırlı haberlerini bekliyorum :1hug:

hiç umudunu yitirme canım hiç belli olmuyor bu hamilelik işi biliyorsun bak beklemedin bi anda oluyo ama moral bozmak yok en kötü şey bu dünyada moral bozmak ve stres yapmak olsun bu ay olmadı gelecek ay denersiniz yine ama sıkma canını tatlım hepimiz aynı durumdayız biliyorsun seni çok seviyoruz elbette merak ettik kendi adıma sölüyorum çok kötü bişe oldu sandım çok şükür yokmuş allah eşine sağsalim kavuştursun allahtan umudunu kesme kaydirigubbakcemile5

mrb canım hoşgeldin sanırım demet hafta sonu giremicek ama pazartesi günü ekler senide

selam kızlar ben yokken epey muhabbet etmişsiniz akşamdan beri bende gelip gelip bakıyorum kimseyle karşılşamadım.sirius diye bi arkadaşımız varmış gerçi,ama ben çıkmalıyım öpüyorum hepinizi görüşürüüüüüüüüüüüz opuyorumnanaktan
inşallah p.tesi hamiş hebrleriyle açılır hafta:Saruboceq: inş. inş. inş...........

kızlar sonucum negatiiifff :) olsun ama herzaman dediğim gibi hayırlısı buymuş demekki. öpüyorum hepinizi zamanı gelince hepimizin bebişleri olacak Şeniz

kızlarrrr 3 haftalık hamileyimmm ama kanamam oldu buğün düşük tehlikem var yatıyorum ilaç verdiler dua edin canımmm

kızlarrrr 3 haftalık hamileyimmm ama kanamam oldu buğün düşük tehlikem var yatıyorum ilaç verdiler dua edin canımmm

canım gözün aydııınnn dikkat et kendine aman ilacınıda ihmal etme canım yaaaa çok sevindim iş bi sorun olmaz yaa :CüvCüv::CüvCüv:

inşallah hayalcim ya cnaım benim dua et bol bol inşallah bizimle kalır... sen naptın?

inş canım bırakıp gitmez seni canım dualarım seninle bende ne yapayım umutlarım kalmadı benimde kahverengi lekelerim geldi arkasında sanırım kırmızılar decam etcek sende oturma yat ayaklarını hafif yüksek yere koy yat canım kalkma yaa inş bişe olmaz

kızlar sonucum negatiiifff :) olsun ama herzaman dediğim gibi hayırlısı buymuş demekki. öpüyorum hepinizi zamanı gelince hepimizin bebişleri olacak Şeniz

canım sonucu almışın hayırlsı olsun bakalım bak benimde yok bu ay inş gelecek aya rabbim kısmet eder :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım bende de kahverengi geldi başta dikkat et hamile olairsin yorma kendini yatıyorum şekeirm bendee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…