Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar ben birazdan çıkarımm
ama sizler arada beni yazdığımı kopyalayın sonra girenler de görsün olurmu ???
kimin duası kabul olur bilinmez :Saruboceq:

CANIM DUR YA SAKİN OL HEYECANDAN DA OLABİLİR YAA BEN HEYECANLANINCA ATEŞİM YÜKSELİYOR SENİNDE ÖYLE OLABİLİR DELÜ DELÜ KONUŞMA NE DEMEK DOMUZ GRİBİ ALLAH KORUSUN YAAA lmaz: klava:

kız valla sürünüyom ben burda yaaa uyku var halsizlik var ateş var moral bozukluğu var bi hoş oldum ne dedimden haberim yok kız kızma şekerim :asigim:

gripp canımm teşhisim grip olcaktı ya da soğuk algınlıgı önemli bişi değil yanii zemuszemus
muhtemelen mevsimsel birşeyy geçiriyorsun..Ayyy doktor gibi konustumm sengözlerimebaksanab

ciddi kendimi doktor muayinesinde hissettim yaaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kız valla sürünüyom ben burda yaaa uyku var halsizlik var ateş var moral bozukluğu var bi hoş oldum ne dedimden haberim yok kız kızma şekerim :asigim:

hayalim kötü konuşma diye kızıyom bebeğim yoksa sana kızabilirmiyim kıyabilir miyim hiç aşkitom benim :1hug: Şeniza.s.

hayalim kötü konuşma diye kızıyom bebeğim yoksa sana kızabilirmiyim kıyabilir miyim hiç aşkitom benim :1hug: Şeniza.s.

canım yerim kız seni sağol canım biliyorum yaa ama ben en iyisi yarın öğleden sonra doktora gidim ateş için yaa valla ben değilde annem çok korkuyo ben çok sık enfeksiyon kaparım onun için telaş yaptı gidim bi gözüküm bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…