Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

naber demet valla ben sürünüyom yaa halsizlik uykusuzluk ve ateş beni mahvetti yaaa iş felanda yapamıyorum öle esneye esneye oturuyorum

canım valla iyi diyelim canım yaa kasıklarımda ağrı var ama adet olacağın zaman sürekli dilin sürçer ya onun gibi sürekli dilim sürçüyoo sanırım kırmızım geliyor benim :sinifsinif:

selam canlarrrrrrrrr
nassınız bakalım
2 gündür giremiyorum annemdeydimmm
kızlar duanıza ihtiyacım varr eniştem yoğun bakımda yatıyo beyin kanaması
dua ederken eskşhr devlet hastanesi yoğun bakımında yatan musataf demir için der
ve 1 fatiha 3 ihlas okursanız çokkk sevinirim

iyiyiz canım sen nasılsın yaptım inşallah biran önce iyileşir

teşşekürler ysminimm
allah razı olsunnn

iyim bende sende test yapmışsın canım erken olmuşş yaa ümidini yitirme
hem olsun
yeni ay yeni umut opuyorumnanaktan

hayırdır inşallah canım dikkat et kendine bak adetten önce çıkması çok zormuş sen umudunu yitirme hayatımmÇok üzgünüm çoook

valla yitirmemeye çalışıcam eşim aradı onada söylemiştim oda bebiş yaramazlık yapıyor diye seviniyor garibim ona söylemiyecem bugün test yaptığımı üzülmesin

teşşekürler ysminimm
allah razı olsunnn

iyim bende sende test yapmışsın canım erken olmuşş yaa ümidini yitirme
hem olsun
yeni ay yeni umut opuyorumnanaktan

valla gaza geldim frene bulamadımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3daha dur kız şu 4 günüm geçsin daha belli değil belkim vardır :icecream:

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Gul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün(l) lehû küfüven ehad.

Gul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün(l) lehû küfüven ehad.

fatiha surasei
1.Bismil -lâ-hir- Rahmân-ir'Rahıym 2.El-hamdü lillahi Rabbil-âlemiyn. 3.Er'Rahmânir-Rahiym. 4.Mâliki Yevmiddiyn 5.Iyyâake-nâbüdü ve iyyâakenesteiyn 6.İhdinassırâtal-müstekıym 7.Sıraatalleziyne-en'amte aleyhim, gayril mağdubi aleyhim ve leddâlliyn. Amin.

amin canım allah eniştene ve diğer kardeşimize şifa versin inşallah

canım valla iyi diyelim canım yaa kasıklarımda ağrı var ama adet olacağın zaman sürekli dilin sürçer ya onun gibi sürekli dilim sürçüyoo sanırım kırmızım geliyor benim :sinifsinif:

dur bakalım demetcim yaa hemen üzülme daha gelmedi değilmi kırmızılar gelmeedi o zaman üzülmek için erken yaa ona kalırsa benim iyice hüngür hüngür ağlamam lazım adet önceki akıntımda başladı testde negatif çıktı günümde geldi sayılır demi
az sakin olun yaaa lütfen :1hug:

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağol demtcim sağolun kızlarr

allahım şafi ismiyle bütün hastalr şifalar versinn eniştemide ailesine bağışlasın inşlhhhhh

allahım bana yardım et su ateşi atlatım yaa yoksa domuz gribimi oldum ben yaaa kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…