Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

zaten umudum kalmadığı için günümü bekleyecem ondan sonra yaparım olursa olur

hımm benimkide 16sı yaa hepimizinkide arardınaymış yaa varmı şüpheli durum

ve benim 2-3 gün öncesine kadar kasıklarımda çok ağrı vardı şimdi ağrı kalmadı.. hamileymişim gb geliyodu şimdi yok ya felen diyorum.. ve sanki belirtiler de kayboldu.. yani diyceğim psikolojik kesinlikle ben buna inandım.. eğer kendini dinlemezsen sanki bi belirti yok gb.. eğer hamileysemm süpriz olcak..

tek belirtim dün duş alırken iice farkettim.. kasıklarımın her iki tarafında sertlik var.. sanki bi tabaka gb.. belki hep öyleydi de ben farkında deildim.. dedim ya sürekli inceliyoruz vucüdumuzu.. gögüslerim normalde reglden öncede şişer ve acır.. şimdide aynı..

demet bak bi canım yaa en erken kaç gün illa adet geçmesimi lazım ama bazılarında çıkıyo burda okuyoruz hepimiz yasss sanırım ikimizinde yok şekerim madem üzülücez şimdiden buna beraber başlıyalım :sinifsinif:mafoldumben

ben zaten başladım cnımm sende yanımda ortak ol gel bari mafoldumben

ya canım hiç belli olmuyoki akşam bende baktım kasıklarıma bendede sertklik var adetlerimiz yakın ya ondan ya hamilelik belirtisi canım

Bir gebelik oluştuğunda herhangi bir testin bu gebeliği saptayabilmesi için hCG adı verilen hormonun varlığı temel şarttır. hCG yalnızca gebelikte salgılanan bir hormondur ve salgılanabilmesi için döllenmiş yumurtanın blastokist aşamasına ulaşıp rahim içine yerleşmesi gerekir. Bu genelde yumurtlamayı takiben 6-10 gün içinde meydana gelen bir olaydır. Teorik olarak hCG döllenmeyi takip eden 9. gün civarında salgılanmaya başlar. Hormonun kanda yeterli düzeye ulaşıp idrarla da atılması için ek zamana gerek vardır. Çok erken dönemlerde hormon kanda yükselmeye başlamasına rağmen idrarl atılması gecikebilir. Normalde gebe olmayan bir kadında kandaki hCG düzeyi mililitrede 10 milienternasyonel üniteden (mIU) daha düşüktür

bence bu düşünüş tarzı üzücü.. yani tam emin olmadığımız bi şey için emin olup, karar vermiş gb davranmak.. bazılarında çıkıyo işte herkeste 4 gün önce çıksa zaten hepimizin şuan üzülmesi lazım.. benimde çıkmadı dediğim gb

canım anlıyorum haklısın allah hayırlısını versin hakkımızda ama işte insan üzülüyo elinde olmadan

bende üzülcem tabiki eğer hamile olmazsam.. hepimiz istiyoruz anne olmayı.. fakat şimdiden karar vermeyelim.. günlerimiz bi geçsin bakalım..

heeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyttttttttttttt

üzülmek yok ülennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

beni sinir etmeyin hepinizi hamile bırakırım heee =)klava:

yasemincim ışıkta aydınlıkta iyice baktın mı canım silik falan ikinci çizgi hiç bebli dğeilmi
ben bir kere yapmıştım 9 gün önce 2. çizgiyi çok silik gördüm sanki altındaki çizgi belli oluyor gibi belki öyle birşeydir canım dikkatli bak bakim

yok canım baktım iyice yok malesefff:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…