Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

topla cesaretini hadi bekliyoz bak kalbim durcak çok heyecanladım bakda gel besmele çekerek git kız

üzgünüm kızlar çıkmadı ufak bir çizgi bile çıksa umudum olacaktı ama olmadı malesef:gitme:bu ayda yok tahminimce

kız yass bakamadın mı daha allah ne diyim sana cesaretli ol bak bende yaptım çıkmadı ama hala umudum var çıkmazsa üzülmek yok tmm mı

üzgünüm kızlar çıkmadı ufak bir çizgi bile çıksa umudum olacaktı ama olmadı malesef:gitme:bu ayda yok tahminimce

aa ağlamak üzülmek yok daha gününe var demi kırmızılar gelmedi sürece umudunu yitirme sabah aynı şey benimde başıma geldi bak ama iyim ben sende iyi ol canım üzülme :1hug:

4 gün var canım yok artık ümidim kırıldı gene olmuyacak neden acaba :gitme:

canım hayrılsı ile gelsin bebişimiz her ay bu yaki gib belirtiler yaşıyor musun adetine az kaldığı zaman yoksa bu ay mı bu kadar belirgin di? üzülme hayatım olacak inşallahhh:kedi:

canım hayrılsı ile gelsin bebişimiz her ay bu yaki gib belirtiler yaşıyor musun adetine az kaldığı zaman yoksa bu ay mı bu kadar belirgin di? üzülme hayatım olacak inşallahhh:kedi:

bu ay böyle ilk defa oldum canım o kadar umutluydum ki ama malesef :gitme:

demet ekimde takılı kaldı 17 kasım canım demetle yas günü

yasss canımı sıkma bak yanına gelmiyeyim haaa üzülmek yok kırmızıları gör ondan sonra ağla ama şimdi herşey bitmiş değil bak bende ağlarım yoksa e bugün bende yaptım bendede çıkmadı demi lütfen toparla kendini

benimde ayın 15. yani pazar günü.. bende çarşamba akşamı yaptım çıkmadı...
bi daha yapmayı düşünmüyorum eğer tabi durabilirsem.. regl günüm kesinlikle bi geçsin diyorum.. 4 gün öncesi aslında uzun.. tesstin üzerinde de yazıyodu.. reglden sonra yapılması daha doğru sonuç verir diee.. ama şu merak yok mu merakk..

bilmiyorum tatlım ya gerçekten canım çok sıkıldı neyse artık önümüzdeki ay olursa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…