Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

klava: klava: klava:
bak görüyon mu bunu kafana yersin hee :mymeka: düzgün konuş tamam mı yeğenimi üzüyorsun:ecrin_bebek:

inşallah vardırda ben onu üzermiyim hiçç canım o benim bemafoldumbenbir gelse annesine yavrum yamafoldumbenaaa gene duygulandım

ben geldiğine inanıyorum inanıyorum inşallah olacak hayırlısı ile allahım inşallah ayırlı evlat nasip et yasemin arkadaşıma inşallahhhh

Âyet-el Kürsî

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

amin canım amin hadi ben gidip alıyım geliyimde yapayım bari

doğru ama haklısın opuyorumnanaktan bu bize verilern kutsal bir duygu

Evet Canım Bunu çok iyi hissediyorum. :lepi:

merhaba canım aramıza hoşgeldin.
amin canım önce hayırlı bir eş sonra hayırlı evlat

Merhaba Canım
amin Önce Sevgili Sonra eş sonra bebek:Saruboceq::Saruboceq:

inş canım allah nasip eder yaş kaç konuştun varmı evlilik sana suan uzakmı yakın mı ne iş yapıyorsun öğrencimisin

21 yaşımdayım canım
Evlilik uzak sevgilim yok istemiyorumda 4*5 yıl sonra falan ancak

inşallah vardırda ben onu üzermiyim hiçç canım o benim bemafoldumbenbir gelse annesine yavrum yamafoldumbenaaa gene duygulandım

bak beni de ağlatacaksın şimdi yaa canım benim inşallah vardır hayatım inşallah canım. bak çok derinden hissediyorum varlığını inşallah olacak. :Saruboceq: :Saruboceq: :CüvCüv:

kızlar selam tam heycanlı zamanda geldim...
inşallahhhhhhhhh hamilesindirr..... dualarım seninleee

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
hadi teyze olacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…