Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Nasılsınız Hanımlar
Hamilelere Hayırlı Doğumlar ınşallah Allah 1 avazda nasip etsin.
Bebek ısteyenlere ise Hayırlı evlat nasip etsin Rabbim. :Saruboceq:

Merhabalar Potansiyel Anne Adayıyım Olur mu?

merhaba canım aramıza hoşgeldin.

içimden bir ses git test al yap geçti yaa yakın eczande yok napsam acaba:bbo:

canım git alda yapıver be ayyy heyecan bastıııııı gııııııııııı allahım inşallah hayırlı haberlerrr

Nasılsınız Hanımlar
Hamilelere Hayırlı Doğumlar İnşallah Allah 1 avazda nasip etsin.
Bebek İsteyenlere ise Hayırlı evlat nasip etsin Rabbim. :Saruboceq:

amin canım önce hayırlı bir eş sonra hayırlı evlat

İyiyim Bende
Bu arada ben bekarım zaten yazıyor kafamçokkarıştı
Ama hep şuna inanırım Annelik her kadının içindeki bi duygu ileride inşallah bende olurum.

ŞenizŞenizŞeniz

inş canım allah nasip eder yaş kaç konuştun varmı evlilik sana suan uzakmı yakın mı ne iş yapıyorsun öğrencimisin

BEN ıYıYıM arkadaşlarrr sizler nasılsınızzz hepinizin haberlerini merakla bekliorummm opuyorumnanaktan

yasemin hadi kısss hatırımız için vall aheee keşke bende çıkabilsem de alsam yaffff hadi nolurrr küserizzz mafoldumben

işlerimi birz toplayım bari napalım kandırdınız beni fırını kapatınca gidiyim ilk idrar önemli diye biliyorum neyse mübarek cumanın hürmetine rabbim inşallah vardır

demetcim az sabır edeyim bari

ya canım sabır sabır nereye kadar bari senin güzel haberlerini alalım inşallah bak içime doğuyor koca bir çizik çıkacak inşallah. hadi hayatım yaa bak hatırla çıbığın 4 gün kala baya belirgindi 2. çizgisi hadi haaytım yaa kırma bzi nolurr :sinifsinif:

BEN İYİYİM arkadaşlarrr sizler nasılsınızzz hepinizin haberlerini merakla bekliorummm opuyorumnanaktan

bizde iyiyiz hayatım inşallah cümlemizden güzel haberler alırız canım cuman mübarek olsun bu arada hayatımmhihoyyyt

işlerimi birz toplayım bari napalım kandırdınız beni fırını kapatınca gidiyim ilk idrar önemli diye biliyorum neyse mübarek cumanın hürmetine rabbim inşallah vardır

gidene kadar su falan içme hayatım valla olunca öğlen akşam çıkar hayatım inşallah hayırlı haberlerini alacağız hayatım hissediyorum hissediyorum yaa çok sevinçliyim beeeennnnn teyze olacaaazzzzzzzalkisalkisalkisalkisalkisalkis alkisalkisalkis delikafadulden

valla bende iyiyim kandırılmış biri olarakkaydirigubbakcemile3heyecan bastı yaadelikafaduldenbiri beni tutsunkaydirigubbakcemile3

süprizzzzz yaaa bende çok heyecanlandım yaa canım inşallah cuma mübarek gün inşallah güzel haberini alacağız hayatım yaa aaaaa çıdırıyorum sanırımmm delikafadulden :sm_cool: alkisalkisalkis hihoyyyt sositososito laelaelaelaelae zemuszemus opuyorumnanaktan :teytey: :dance: :tomato: :icecream:

zaten pek su içmiyorumm

ayy valla banada bir haller oldu aaadelikafaduldeninşallah eşime güzel bir süpriz yaparım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…