Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
özel bi mesele tatlım bitti zaten ee pastacıklarıda yapsaydın bu arada yaaa açıktım valla daha yemek saatinede var çantaya başvuru yapım en iyisi kaydirigubbakcemile3
şaka yapmıştım amamafoldumbentabi konuşabilirsinizmafoldumbenbörek fırında gel gel sen gelesiye pişer zatenkaydirigubbakcemile3
kısçelerim ya ben yine kendimi tuhaf hissetmeye başladım yaff. heyecan da bastı allahım inşallah hamiş oluruz hepimişzz

Allahh ne güzel işte olumlu düşünmek iyidir zatiopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 demet gene başladı sonuçları bi öğrensekde kurtulsaydık yaa

valla hayalim yaa kasıklarım ağrımaya başladı gene yaff... bir de idrarım iyice koyulmaya başladı aman ya rabbim çıldırmadan şu işi bir öğrensem artıkın yaaaamafoldumben mafoldumben mafoldumben

yaaaa ağlamak istiyorum hemen gidip bir test mi yaptırsam acaba yaff... eğer varsa çıkar değilmi kan testinde arkidişlerim

valla hayalim yaa kasıklarım ağrımaya başladı gene yaff... bir de idrarım iyice koyulmaya başladı aman ya rabbim çıldırmadan şu işi bir öğrensem artıkın yaaaamafoldumben mafoldumben mafoldumben

benimde idrarım hep koyu gene tuvaletim varkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…