Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

bi sürü sohbet etmişsiniz benim biraz işlerim var katılamıyorum iş yapasımda yok ama bitirmem lazım bunları bugün ben sizi takip ediyorum tmm

gene ateşim çıkıyo yaaa anlamıyorum akşamları evde bişeyim yok genelde bu saatlerde başlıyo akşama kadar geçmiyo eve gidince bişeyim kalmıyo neden acaba

canım hayalim iş yerin sıcak olailir mi kaydirigubbakcemile3

yok şekerim yaa buz gibi bura donuyoruz pinti patron doğalgazı açtırmıyor montlarımızla oturuyoruz yaaa yani aksilik ev sıcak evde yakıyoruz doğalgazı ama evde üşüyorum burda yanıyorum bende bi tuhaflık var kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

=) evet canım bu anormal bir durum soğuğa karşı vücudun kalkan yapıyor kendini. inşallah bebişimiz gelir de ondan bu haldesindir hayalimm

=) evet canım bu anormal bir durum soğuğa karşı vücudun kalkan yapıyor kendini. inşallah bebişimiz gelir de ondan bu haldesindir hayalimm

inş canım yaaa bu yönden düşünmemiştim olabilir

koçişe diyorum ateşim var diye akşam eve gidiyorum ama bişe yok benle dalga geçiyorsun diyor kızıyor bana :sinifsinif:

kızlar ben gidiyorum azcık uzanıyım midem çok kötü oldu gene:gitme:sonra bir ara uğrarım hadi öpüyorum görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…