Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

canlarım bugün yarım gün çok şükür. eve gittiğim zaman bir sürü işim var. tatlı yapacağım akşam yapamadım. börek-sarma yapacağım. akşama ibadet vaktidir kısçeler. allahım herkesin dualarını kabul buyursun inşallah. dualarımızı edelim allahımıza şükredelim. günahlarımızdan arınalım inşallah. allahım bu ay arefe günü hörmetine inşallah bütün isteyenlere bebişlerini verir.

ALLAHIM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSıN ıNŞALLAH.

canlarım bugün yarım gün çok şükür. eve gittiğim zaman bir sürü işim var. tatlı yapacağım akşam yapamadım. börek-sarma yapacağım. akşama ibadet vaktidir kısçeler. allahım herkesin dualarını kabul buyursun inşallah. dualarımızı edelim allahımıza şükredelim. günahlarımızdan arınalım inşallah. allahım bu ay arefe günü hörmetine inşallah bütün isteyenlere bebişlerini verir.

ALLAHIM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN İNŞALLAH.

amin canım inşallah

şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum bayramınız mübarek olsun arkadaşlar birde bişey sorcam adetim biteli 4-5 gün oldu bugün beyaz bi akıntım var çok fazla bide kasıklarımda ağrı var yani yumurtlama günümü oluyor bugün birde öyleyse kaçgün sürer malum arefe günü bugün ilişkiye girilmez sonrada bayram telaşı sanırım benim bu ay tutmayacak:KK43:

kızlar herkese iyi bayramlar, bayramınız kutlu ve mutlu olsun inşallah bir dahaki bayrama kadar bebişlerimiz de gelmiş olur........
Demetçim sağol canım listede yazmışsın beni yeniden, şimdilik hala böyle kalsın bakalım bayram sonrasında ak koyun kara koyun çıkacak meydana, o zamana kadar benim kırmızılar gelirse eğer sana yazarım yine...

ooooooooooo......... kızlar nerdesiniz ya topiği taa 3. sayfada buldum vallahi, oh oh herkesler bayram yapıyor galiba, daha gelen giden olmamış demek, ne güzel geziyorsunuz, vallahi benim bütüm akrabalarım bana çok yakın oturdukları için biz öyle biryerlere gidemiyoruz, zaten çocukluğumdan beri hep bayramlarda ve tatillerde ne yaptınız diye sorunca öğretmen, hep sıkılırdım anlatıcak bir şeyim yok diye, keşke benim de akrabalarım dışarda olsa da ben gezsem diye....

Eeee hadi kızlar canlanın bakalım tatil bitiyor artık ne var ne yok????????
Bak yarın yoklama yapacağım ona göre....

canlarım günaydınnnn......
herkese iyi haftalar.. geçmiş bayramınız mübarek olsun tekrar. neler yaptınız bayramda bakalım hamişimiz var mı? hatunsultan ne var ne yok doktora gitmedin mi hala gelmemiş kırmızılar?

canlarım günaydınnnn......
herkese iyi haftalar.. geçmiş bayramınız mübarek olsun tekrar. neler yaptınız bayramda bakalım hamişimiz var mı? hatunsultan ne var ne yok doktora gitmedin mi hala gelmemiş kırmızılar?

demetçim hoşgeldin senin de geçmiş bayramın mübarek olsun, vallahi bayramda ne yapalım griplerle uğraştık, oğlan hasta, annem hasta yani hastabakıcı oldum işte bayramda, kırmızılar gelmedi hala, geleceği de yok görünüyor, sanıyorum menopoza girdim ben, bayramın geçmesini bekledim, bugün sevk alıp yarın gideceğim doktora bakalım ne olacak, sen neler yaptın şekerim

ay cnm ya allah korusun ne menepozu kısss... valla ben ne yapayım şekerim yaa bayram 2 günü gezdik. 2 günde koltukların kılıflarını yıokadım perdeleri yıkadım. bu cumartesi mevlüt okutacağım allah izin verirse. onun telaşı işte canım.

Günaydın kıslarr ben hamileyim :)))))

ayyyyyyyyyyyy cnım tebrik ederim :nazar:ya maşallah bu bayram bereketli geldi çok şükür allahıma. esterya hamile ceren hamile başka var mı arkadaşlar?

cerencim nasıl öğrendin belirtileri nelerdi nel taktiği uyguladın biraz bahseder misin hayatımmm :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

ceren tebrik ederim cnm yaa çok sevindim bu bayram bereketi ile gitti valla. maşallah

nasıl anladın belirtileri nelerdi neler yaptın bir anlatır mısın hayatım?

DEMETÇİM CANIM BENİ 6 aralıktan sil tatlım adetim 1 hafta erken geldii beklenen adet tarihimide bilmiorumadetim düzensizleştii:KK43:mafoldumben

bu arada herkesin geçmiş bayramını kutluyorummm kusura bakmaın aklım karışık bu adetimin 1 hafta önce gelmesi moralimi çok bozduuÇok üzgünüm çoook

cnm düzensizleşti ise aranıyorsun demektir. hayalin anneannesi söylemişti eski ebe. hayırlısı cnm inşallah bu ay bebişin gelir hayatımmm

ayyyyyyyyyyyy cnım tebrik ederim :nazar:ya maşallah bu bayram bereketli geldi çok şükür allahıma. esterya hamile ceren hamile başka var mı arkadaşlar?

cerencim nasıl öğrendin belirtileri nelerdi nel taktiği uyguladın biraz bahseder misin hayatımmm :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Demetcim ben aslında hiç birşey hissetmedim.Belirtim yoktu günümede daha 1 gün falan vardı.Tesadüf bi bakıyım dedim ve idrar testi yaptım..silik çizgiyi görünce kantesti uyguladım..Orda da pozitif çıktı..Ben eşimle gün aşırı ilişkiye girdim adet olma tarihine kadar .bide ilişkiden sonra kalcamın altına bir yastık koyarak bacaklarımı göbeğime doğru çekip 15 dk. bekledim..bide hemen duş almadım tabi....

X