Anneler yardımcı olurmusunuz?2 ay önce kürtaj oldum 2 gün on e test yaptım beta hcg 107 çıktı

Ronahi04

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2021
43
8
25
Arkadaşlar sebebini bilmediğim şekilde düşük yaptım neden oldu anlamadım iki ay önce bayram tatili olduğu için burda hiç bir doktor yoktu da gidip öğreneyim. Bu ay korunmadım iki gün önce kan verdim bugün sonuc çıktı 107 değerlerim bugün yine gidip gerdim yarın sonuçlar çıkacak ama sancım var iki gündür şuan benim adet günüm korkuyorum ya yine bişey olursa,bu durumu yaşayan oldumu 2 buçuk yıldır çocuk bekliyorum yada bu dönemde rahime ne iyi gelir ne yapayım bebek daha iyi tutunsun🙏

Hamileliğin başlarında adet sancısı gibi sancı olması çok normal. Çoğu kişi burada düşük sebebini bilmiyor ben de dahil ☺️ çok sık görülen bir durum zaten bunu kafanıza takmayın zaten yeniden hamile kalmışsınız umarım sağlıkla alırsınız kucaginiza. Tutacağı varsa her türlü tutuyor. Yerinizden kimildamayin gideceği varsa gidiyor. İlk gebeligimde çok dikkat ettim kaybettim. İkincisinde hamile olduğumu bilmeden asansorsuz 6. Kata ev taşıdım hic birşey olmadı. Zaten doktor bir sorun görürse gerekli ilaçları verir.

X