Anneler Gününde Hediye İstemiyorum,Kuzucuklarım Ot Getirse Kabulümdür...

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Anneler gününde istediğiniz bir hediye varmı kızlar.Büyük kızım bugün bana sümbül toplamış getirmiş ,kızımı öptüm kokladım sümbülden güzel kokuyordu ya!.Ben hediye beklemiyorum yüce rabbim eli ayağı düzgün sağlıklı iki evlat verdiği için şükrediyorum benim hediyelerim onlar.Kuzucuklarım ot toplayıp getirse kızmam öperim koklarım,otları kurutur tarih iliştirir kurumuş çiçek sandığıma koyarım,baktıkça anar gülümserim.Dünyadaki en güzel hediye bana duydukları memfaatsiz saf sevgi ve bağlılıkları ya, bunu bilmek bu duyguya sahip olmak en güzel hediye değilmi zaten?a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
canım yaa, ne güzel çok duygulandım
benim kızım daha küçük, o yüzden bişey getiremez, babası alacak hediye
ben de o yüzden acımadım:jeyyar:
aslında pek sevmem anneler günü, sevgililer günü, öğretmenler günü vs vs
ama insan anne olunca daha anlamlı oluyor sanırım anneler günleri
tüm kklı annelerin anneler günü kutlu olsun bu arada

• Konu Sahibi EU1

bende anneme toplardım çiçek aklıma ozmanlar geldi çok duygulandım çok haklısın onların varlığı yeter okadar zenginizki aslında rabbim acılarını göstermesin inşallah...

• Konu Sahibi EU1
sağolun kızlar amin.kuzucuklarım bişey getirmesede olur,doğuştan torpillilerkaydirigubbakcemile5 kocişe sipariş verdim ama aylar öncesiden su ısıtıcısı istedim çok fenayım dimi:jeyyar:

• Konu Sahibi EU1
oy tatlisim ne mutlu sana nekadar seker ve düsünceliymis kizin yerim ben onu

aynen canim anne olali anneler günü benim icin zaten cok özel ve apayri bi anlami var rütbemdede yazdigim gibi hayatimda aldigim en güzel hediyemdir tuanam daha ne isterimki rabbim saglikli bi evlat nasip etmis bana hicbir hediyede onun yerini alamaz

rabbim herkeze nasip etsin dünyanin bu en güzel en özel en paha bicilmez hediyesinden insallah:Saruboceq:

ha söylemeden gecemicem kocisimden hediye olmasi önemli diil ama hergün deger verip beni özel kildigi gibi anneler gününde birazcik daha fazla simartirsa cok memnun olurum hani yani o gün benim günüm o gün bana özel:lepi:

• Konu Sahibi EU1
bende pek sevmem sevgililer günü babalar günü anneler günü eziyet gibi gelir bana ama ben anne olunca iş değişecek gibi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…