anneler günü hediyem

sibi

aŞkBöCeğimm
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
400
1
dostlarim, annem temelli türkiye ye dönüyor ve tamda anneler gününden bir gun önce gidicek, annemle aramda ne kadar tartismalar pürüzler olsada gidicek düsüncesi canimi cok acitiyor nede olsa annem senağlama annelergünü hediyesi hazirlamak / almak istiyorum. benim aklima gelen ilk sey kardeslerimle beraber fotografcida guzel bi foto cekilip cerceveli bi sekilde hediye etmek. biraz klasik bi sey ama aklima baska guzel bi hediye gelmiyor.

önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum akradaslar. simdiden cok tskler a.s.

iyi işte ne güzel fikir
birde güzel bir şiir koy yanına en duygusalından tamam

ya aslinda dedigin gibi guzel fikir fakat klasik bi sey diye teredütteyim ve baska degisik guzel fikirler varmi diye merak ettim

valahi şu kriz ortamında anneme en iyi hediye eve temizlikçi kadın getirmek ev temizlensin en azından anneciğim 1 gün olsun ayaklarını uzatsın dinlensin

dostlarim, annem temelli türkiye ye dönüyor ve tamda anneler gününden bir gun önce gidicek, annemle aramda ne kadar tartismalar pürüzler olsada gidicek düsüncesi canimi cok acitiyor nede olsa annem senağlama annelergünü hediyesi hazirlamak / almak istiyorum. benim aklima gelen ilk sey kardeslerimle beraber fotografcida guzel bi foto cekilip cerceveli bi sekilde hediye etmek. biraz klasik bi sey ama aklima baska guzel bi hediye gelmiyor.

önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum akradaslar. simdiden cok tskler a.s.

canım fikrin çok güzelde çerceve değilde başka bişeye yerleştirebilirsin o resmi bir saat yada tabak gibi bişeyin içine kocaman yapıyorlar

X