Anneciğimin Pastacıkları :)

joey

just breathe
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
2.530
3
annemin en büyük hobisi pasta - kek yapmaktır. birkaçını ekliyorum bakalım beğenecek misiniz? cokacimcoook

ananaslı üzümlü yaş pasta
SP_A1038.jpg

Apfelkuchen - Elmalı Tart
SP_A0923.jpg

Cheesecake
SP_A1143.jpg

Bienenstich - Bademli Pasta
BIENENSTICH+2.jpg

Şeker Hamurlu Pastalar
SP_A1207.jpg

Kopyas&

veeee nişanım için yaptığı nişan pastam opuyorumnanaktan
attachment.php

attachment.php

attachment.php

oooooo maşallah annenize çok maharetli marifetli çok şanslısınız yada şanssızmı desem insan bunları görüp yemeden duramaz sonra gelsin kilolar ohhhhhhhhhhh:)şaka bi yana annenizin ellerine sağlık

teşekkür ederiiimm buyrunnnnnnnnn

valla annem genelde misafirlerine yaptığı için bize ancak bir dilim düşüyor, o kadarcıktan da birşey olmaz kaydirigubbakcemile3

Anneciğinin ellerine sağlık hepside çok nefiz gözüküyor hangisinden istesem acaba cokacimcoook yok ben hepsinden istiyom ...

aaaaaaaaaaa
hepsı çok gusel yaaaaa...bayıldım.ellerıne saglık annecıgının..

bence profesyonelliğe dökülebilecek bir meziyet.. ellerine sağlık annenizin..ben sadece süslemeyi becerebiliyorumopuyorumnanaktan

annenizin ellerine sağlık süper görünüyorlar
baya ilerletmiş anneniz bu işi

teşekkür ederim arkadaşlar buyrunnnnnnnnn

annem bir ara bir alman arkadaşının cafesinde çalışmıştı pastacı olarak. fakat sonra o almanya'ya dönünce cafe kapandı. sipariş usulü yapmaya devam ediyordu ama şimdi biraz rahatsız olduğu için ara verdi.

Ahh!... Anneniz tam benim kafama göre biri,bende bayılırım pasta yapmaya... opuyorumnanaktan
Ayrıca annen de rahatsızmış sanırım çook geçmiş olsun.... Ellerine sağlık,paylaşımın içinde teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

ayyy sularımı toplayamıyorum resmen bayıldım görüntüsüne bile tadını düşünemiyorum bilecokacimcoook

Keşke benim annem de böyle şeylere heves etmiş birisi olsaydı, ben de ondan etkilenip onunla böyle şeyler paylaşmayı sevseydim :umursamaz: Bak ne güzel annenin pasta merakı sayesinde sen de mutlu oluyorsun. Çok geçmiş olsun, pastaları ona yaşama sevinci olsun a.s.

Maaşallah. Annenin ellerine sağlık. Hepsi harika duruyor.
Joey annen beni evlat olarak almaz mı yanına?:gitme:
Ay canım çekti vallahi:kedi:

X