Anne ve 2 yavruya nasıl kıydınız

Ekran başında bekliyorum, kim acaba çok merak ediyorum
Gözyaşlarıma hakim olamıyorum.

çok sewmiyorum aslında izlemeyi çok etkileniyorum ama bu olayı ara ara takip ediyodum..babanın çektiği videoyu izlerken çok ağladım..bebek hapşırıo,Allah uzuun ömürler wersin diyo babası( oof off

allahim yapanin yada yapanlarin belalarini versin insallah
allahin verdigi cana nasil kiyilir bilmiyorum intihar bile günahken
allahim ailelerine sabir versin.......

alt komşunun kardeşi. bütün delilleri önüne koyunca itiraf etmiş. ama detaylar daha bilinmiyor. çok içimin acıdığı olaylardan biridir..

Bende ilğiyle takip etmiştim.
Gökhan erdal falan vardı onların kardeşimi?

Neden işlemiş?

Alt komuşusu Gökhan'da şaun emniyetteymiş. Altından oda çıkıcak gibime geliyor.
Allah ailesine ve yakınlarına sabırlar versin çok çok zor bi durum.Hele babanın cep telefonuna çektiği görüntüler sanki son veda gibi. Ufak bebek hapşuladığında "Allah uzun ömürler versin oğluma" diyor. Dayanmak çok zor. Kelimeler yetersiz. :1no2:

Gaziosmanpaşa'da İlknur İslam ve 2 çocuğunu öldüren katil zanlısı yakalandı. Zanlının, ailenin alt komşusunun kardeşi olduğu ortaya çıktı.

İSTANBUL
21.01.2009 11:18:55

Geçtiğimiz aralık ayında meydana gelen olayda, 28 yaşındaki İlknur İslam ile çocukları Yusuf Batuhan (4) ve İnci Melek (1.5), evlerinde bıçaklanarak öldürülmüştü. Olayın ardından başlatılan soruşturma sonunda bir kişi, cinayetleri işlediği iddiasıyla gözaltına alındı. Konuyla ilgili açıklama yapan İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, zanlının ailenin alt komşusunun kardeşi olduğunu söyledi. Cerrah, "İlknur ve çocukları için çok üzüntülüyüz. Bizim görevimiz bunları yakalayıp adalete teslim etmek.

İstanbul polisi gece gündüz faile ulaşmak için çalıştı. Elimizde çok şüpheli vardı ama bugün fail yakalandı. Allah bu tipteki hasta ruhlu kişileri toplumumuzdan uzak tutsun diyorum. Bizim görevimiz zanlıları yakalayıp adalete teslim etmek. Katil, ailenin alt komşusunun kardeşi. İsmi Okan. Olayın nedenleri araştırılıyor. Delilleri önüne koyduğumuzda kendisi de cinayeti işlediğini itiraf etti" dedi.

ERHAN YILMAZ-İSTANBUL

Allah ailesine sabırlar versin..olayı başından beri takip ediyorum tv den.benide çok etkiledi yaşları çocuklarımla aynı olunca dikkatimi çekti bunu yapanın nedeni nedir neden olamaz ama inanın bu vahşet için bahanesi nedir çok merak ediyorum. artık kime güvenecegimizi şaşırıyoruz bu olaylar okadar çok artıki malesef.ALLAH kimseyi kötüyle rastlaştırmasın kötülerede iyilik ve merhamet versin. yavrularımız sana emanet ALLAHIM.....

evet ya bugün gördüm şükür aileden biri değilmiş tahsin herkeze helaleşti beni katil bilenlere hakkım helal olsun diye ne istedi kadından masum çcuklardan yarın belli olcakmış

yüce rabbim bütün inananları böyle insanların şerrinden korusun..

arkadaslar bugün muge anlıyı ızledım ve canavar cocugun neden cınayet ısledıginı muge anlı ögrenmıs amac sadece paraymıs ve sadece 5tl için yapmış bunu haın adam ilk basta abısı olan gökhana gıtmıs ogun gökhan uyuyomus duymamıs kapıyı bunun üstüne ılknura cıkmıs ve abım nerde fılan dıye sormus oda bılmedıgnı sölemıs bunun üstüne tam kapıyı kapatıcakken bı bardak su ıstemıs ılknurda ıcerı su almaya gıtmıs gelınce kapıya cocugun içeri girip ılknurun cocuklarıyla oynadıgını görmus bunun üstüne bısey dememıs ve oturmaya baslamıslar kola ıkram etmıs ıkı tane sıgara içmişler ve bu arada para ıstedgınınsöelmıs kadında bende para yok demıs cok yalvarmıs yok dıye ıkna etmeye calısmıs bunun üzerine kadının ellerını baglamıs ve ıkı cocgunu öldürmüşş bu arada kadın ellerını acmıs onunlada bayagı bogusmus ve en sonunda onuda bıcaklamıs.öldü dıye bırakmıs.ve en sonunda dogalgazı acmıs acmasındakı amac cesetlerı görmeye gelen kısiler elektrık fılan yakınca evı havaya ucurmak ve dellıllerı tamamen ortadan kaldırmak.kanım dondu bu sabah yıne cok üzücü .cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sok oldum ne dıcegımı bılemıyorum. böyle hasta ruhlu kısiler cok var toplumumuzda maaslesef allah hepımızı korusun.buarada katıl bulundu habwrını alınca canlı yayında gözyaslarına boguldum benım basımagelmıs gıbı cok etkıledı benı bu olay

kücük çcuktan ne istedin inci bebeği öldürdüğünü sanmı bebek kalkıp annesine koşunca vicdansız öldürmüş böyleerini asmak gerek çk üzücü allah kimsenin başına vermesin

ben gokanın sucsuz olduguna ınanmıyorumm mutlaka haberı vardırr goreceksınız ılerkı gunlerde onuda tutuklayacaklarr ve suan otrugu evden tasınmıss bugun gordum daırede kıralık yazıyoduu

Ben de olayı başından beri takip ediyorum ve inanın içim acıyor. Üç beş kuruş için insana ve minicik günahsız yavrulara nasıl kıymış o cani? Allah yaptıklarını onun yanına bırakmaz. Yazık günah değil mi ? Analar bizi bunlar gelip öldürsün diye mi doğuruyor.
Allah hepimizi böyle hasta kişilikli insanlardan korusun, özellikle de çoluk çocuğumuzu.

Allah onların annesine, ailesine ve eşine sabır versin. Çok zor birşey...

senağlamabende bugun okudum ve hala etkisinden kurtulamadım o küçücük çocugun bıcaklanmasına ragmen sürünerek annesinin yanına gidip sarılması falansenağlama o kadar cok agladımki eşim beni zor susturdu ALLAHIM cezasını versin kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…