Anne ve 2 yavruya nasıl kıydınız

Merdiyet

BoNcUğUm
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2007
494
1
51
arkadaslar pazartesıden bu yana haberlerde anne ve 2 yavrusunun bıcaklanarak olduruldugunu ızlemıssınızdır ..benden 2 sokak asagıda olmuss bu olayy :kızgın:2 gundur mahalle olarak kanımız donmus bır sekıldeyızzz nasıl kıymıslarr canılerr. buyuk 4 yasında ve ozurlu kucugude 2 yasında gogazları kesılerek oldurulmuslarr olayın ertesıgunu evının onunden gectımm apartman kapısına kadar kann bunu yapanlarr ınsan olmazlarr ..mevlamdam aılererıne sabır dılıyorumm bır an once bulunsunlarr su pıslıklerr:eek:klava::eek:klava:

biliyrum tvden gördüm müge anlıda çıkıyo korkarım aile içinde katil bu günlerde o kadar sık oluyoki bu tür olaylar allah sonumuzu hayır etsin

kayın valıdenın tutarsız davranıslarından dolayıı onun ustunde duruluyoo .. ınsallah aıleden cıkmaz cunkı bu daha uzucu olurr

bnde izledim haberlerde
çok üüzldüm yaa
allah kimsenn başına vermesin böle bişeyi
yapanlarında allah belasını versin ne diyiim
en kısa zamnda kim olursa olsun bulunsun o iki sabının ne günahı vardı
bi anne can verirken bile taa kaçıncı kattan çocukları için sürüne sürüne inmiş ama ne fayada
allahlarından bulsunlar

bende bu hbrin takipçisiyim.tvden netten.kadını 27 yerinden bıçaklamak nedenk ya.demekki acayip kin duyan biri.bence de kayınvalide olabilir.oğlunun arabasını bile çektirtmiş başkaısna falan.bağlantıları var bence.aileden biri.

Bende takip ediyorum bu haberi ve inanın evde tek başıma otururken bile korkuyorum artı .bencede aileden biri.hangi vicdan böyle birsey yaptıra bilirki.allah yakınlarına sabır versin
,

Korkunç olaylar oluyor ülkemizde.İnsanlara neler oluyor anlamıyorum .Allah vicdan versin .

evet daha bu olay aydınabmadan başka yerden anne demek bile istemiyrum sevgili için 3 yaındaki öz kızını öldürüyo ne oluyor bize ya dünyann sonumu geliyr ölümler bu kolaymı

gerçekten tvde gördüğümde kanım dondu benimde ,görümceler falan pek bi tutarsız konuştular sanki,ama torunlarına ,yeğenlerine kıyamazlar hadi gelini sevmesinler,ne kadar kötü bi dünyada yaşıyoruz,allahım artık herkesten herşeyi bekler olduk ,sonumuz hayır olsun inş.

2 gundur muge anlı 'nın programını seyredemıyorum bu konuda bı gelısme varmı :uhm:

Fırsat buldukça Müge anlı'yı izliyorum bu olay için. İnanın artık evden çıkarken eve girerken korkuyorum biri kapıdan zorla eve girer diye. Hadi kadınla sorununuz var diyelim ona bile asla yapılmaz bu vahşet ama ufacık 2 çocuğa siz nasıl kıydınız yaaa!!!
Ya bu gerçekden insanlık dışıı ağzımdan ne kelime çıksa az ve ifadesiz kalıyor.
Aklım almıyor bu olay beni çok etkiledi. Annesi yazık kadın hergün sinir krizi geçiriyor ama görümceleri ve kocasıda sakin anlam veremedim. Şimdide işin içine alt komşuları filan girdi ama ben o alt komşusunada anlam veremedim. ölen kadınla bayağı samimiymişki kadın aralarında dedikodu çıktığını filan ona söylemiş. Hangi kadın alttaki bekar komşusuna seninle benim aramda dedikodu yapıyorlar diyebilirki, çok samimi değilse diyemez bana göre. Ama bazı şeyler sorulduğunda bilmiyorum diyor, bu derece samimi olduğuna göre başka şeyleride paylaşmış olmalı mesela kocasıyla olan kavgalarının nedeninide açıklamış olmalı.
Allah hepimizi korusun bu vahşi katillerden ve sapıklardan :1no2:

bu olay oldugun gun mah konusulan konu alt kaatta uyurturucu kalan bırı varmıs o yapmıs demıslerdıı ama adam hala dısrda .. kım yaptıgı bellı degıll ben aıleden olmasın dıye dua edıyomm cunkı bu daha uzer

Günlerdir, bu konuyla ilgili Müge Anlıyı kaçırmıyorum, önceden bebeğim uyuduğu sürece bende uyurdum, şimdi saat 08:45 de mutlaka tv başındayım.
İŞler çok karıştı.Akrabalar, arkadaşlar, komşular, uyuşturucular, eşcinseller, borçlar, dedikodular. Sıradan bir ailede bile neler yaşanabiliyormuş.
Ben bu olay sonunda çıkacak sonuçtan çok çok çok korkuyorum çünkü belliki bu aileden, akrabadan yada binadan biri.
Nasıl yaşayacağız?
Nerde yaşayacağız?
Kime güveneceğiz.
Psikolojim tamamen yerlerde, kendimi toparlayamıyorum bir türl.
Tek doğru cümle, Allah ölenlerin mekanını Cennet eylesin.
Böyle bir ölümü hiç hiçi hiç kimse hakketmiyor, helede o 2 melek.
Rahat uyuyun bebişlerimmmm....

haklısın arkadasım bende aıleden cıkıcak dıye cok korkuyorumm bugun annesı nasılda fenalık gecırdı kadıncıgaz kabera gorunyulerını gorunce allah yardım etsınn cok acı bır olay

Şu varki kadın ölmeden 2 ay önce numarasını değiştirmek istemiş. Ama kendi yada eşinin üzerine olmasını istememiş. Bu işde bi iş var bence. Hangimiz eşimize numaramı değiştir ama senin yada benim üzerime olmasın diyebilirizki, hemen adamda sorar yani niye diye. Üstüne düşer öyle değilmi. Bana kalırsa kocası numarayı neden değiştirmek istediğini biliyordu ama şuan söylemiyor gibime geliyor. Bunu söylememeside bişeyleri gizlediğini gösteriyor.
Ben kayınvalidesinin yada eşimin bu olayı yapacağını yada yaptıracağını asla düşünmüyorum. Çünkü işin içinde minicik çocuklar var, hadi geline kıydınız diyelim o çocuklar kendi kanlarından nasıl yaparlar. Asla inanamam buna. Bunu yapan Tahsin'e yada ailesine düşman olan biri gibime geliyor.,
Umarım biran önce çıkar ortaya katil yada katiller.
Bu arada kaç hafta geçti aradan polis kayıtlarında yada inceleme yapan kişilerde hiç bir delil kanıt yada ipucu yokmu acaba, varsa neden paylaşmıyolar yanında merak ediyorum.

ilknurun gorumcesını(hulyayı) bugun aksam markette gordum ama basınız sag olsun bıle dıyemedımm.. ınsan kendını kotu hıssedıyo allah sabır versın

X