ANNE (STAR TV)

adra

Yalnız gülüşümü yakala,öfkem çok ağır gelir sana.
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
13.766
13.437
Salı günleri Star Tv ekranlarında yayına girecek olan Anne dizisinde, derin karakterler üstünden çocuk istismarı konusu işlenecek. İlk bölümüyle özellikle bu konunun altı çizilecek Anne’de şiddet gören kız çocukların sesi, çocuk oyuncu Beren Gökyıldız olacak.Yapımcılığını MF Yapım‘ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin yer alıyor. Anne’nin oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Can Nergis, Gonca Vuslateri, Vahide Gördüm Perçin ve Beren Gökyıldız paylaşıyor.

anne-dizisi-oyunculari-konusu-3-602x440.jpg

1.BÖLÜM ÖZET

Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek’in okulunda işe başlar ve yolları kesişir.

Melek’in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz’e bağımlılığı yüzünden, onun Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Ancak Melek’in durumu Zeynep’in dikkatinden kaçmaz. Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır.

Öte yandan Zeynep, İstanbul’dan gelen bir düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır.

Melek’e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir. Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün başına geleceklerden habersizdir.

Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır.

Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar. Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

İlk bölümü etkiledi.Bazı sahneler baya duygusaldı.Bazı sahneler de dehşet.Beğendim.Çocuk oyuncu konusunda sevmiyorum,gıcık oluyorum yorumları gelebilir ama kız iyi oynuyor hakkını vermek lazım.Cansu Dere'yi soğuk buluyorum ama o da iyi oyuncu.Reytingleri de çok iyi geldi.Hayat Şarkısını ezdi geçti.:KK14:

Son düzenleme:
1.Bölüm fragmanı.

1.Bölüm başka bir fragman.

İlk bölümden bir sahne.:KK61:

Bu son.Bu kadar tanıtım yeter.:KK48:

İzlemek isteyenler şuan dizinin tekrarı başladı.

2.Bölüm fragmanı.

izlemeye çalisirim insallah
digerlerinden sira gelirse
bu aralr dizi ajandam biraz kalabalikda :)

izlemeye çalisirim insallah
digerlerinden sira gelirse
bu aralr dizi ajandam biraz kalabalikda :)
Benim iki tane.Hatta bire bile düşebilir:)Ben şimdilik beğendim.Güzel giderse izlerim bakalım.

Benim iki tane.Hatta bire bile düşebilir:)Ben şimdilik beğendim.Güzel giderse izlerim bakalım.
hangileri :)
kara sevdayla içerde ye bakiyorum ama kara sevdadan nedense birden sogudum gibi oldu :)
bide driilis var tabe

hangileri :)
kara sevdayla içerde ye bakiyorum ama kara sevdadan nedense birden sogudum gibi oldu :)
bide driilis var tabe
Bodrum Masalı.Ama gidici olabilir:)Kara Sevda'yı da bu sezon izlemiyorum.Arada baksan yetiyor zaten:)Diriliş'i de hiç izlemedim.

1.Bölüm fragmanı.

henüz izlemedim ama eklediğin fragmana baktım küçük kız gayet güzel oynamış ilk oynadığı dizide daha farklı karakterdeydi kocamın ailesinde burada ondan eser yok.

henüz izlemedim ama eklediğin fragmana baktım küçük kız gayet güzel oynamış ilk oynadığı dizide daha farklı karakterdeydi kocamın ailesinde burada ondan eser yok.
Evet canım kız gayet güzel oynuyor.Oynadığı rol ona göre baya ağır bir rol ama üstesinden gelmiş.

şuan izlediğim dizi yok neredeyse bu diziyi bekliyordum izledim çok beğendim
sevişme sahneleri lise aşkları üniversite aşklarını konu alan dizilerden çok daha anlamlı
evet bazı sahneleri çok etkileyiciydi insanlar biraz empati yapar umuyorum
inşallah ilerki bölümlerde saçmalamazlar

Tekrarını izledim şimdi, uff çok etkilendim:cry:
Hiç dizi izlemiyordum ama takip edicem bunu:cry:

inş küçük çocuğa tecavüz olayı yoktu ilk sahnelerdee ekra başka yerlere gitti küçük kızı kutlamak lazım güzel oyuncu

2. Bölüm başka bir fragman.

X