anne olursam eğer :(

zinal

evli mutlu ve çocuksuz :(
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
504
1
8 yıldır buduyguları tatmak bunları yaşamak için seni bekliyorum belki duyarsın gelirsin bak bende bunları yaşamk istiyorum lütfen gelll:KK43:

ANNE OLMASAYDIM EĞER
Ben anne olmasaydım eğer...

Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bil...meyecektim.

Hamileliği...m esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım.

O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli olabileceğini öğrenemeyecektim.

Kan yapsın diye danadili haşlayıp üzerine yumurta kırıp ağzının tadına da uysun diye çikolatalı pudingle karıştırmak gibi yaratıcılığın sınırlarını zorlayan tarifler keşfedemeyecektim hiç.

Su almak için elimde kumanda ile buzdolabını açtığımda kumandayı buzdolabına koyacak kadar ya da evden çıkarken telsiz telefonu çantama atacak kadar kendimden geçmeyecektim.

Birinin canı yandığında ötekinin bu acıyı hissedebilmesinin sadece ikiz kardeşlerde olduğunu sanacaktım.

Sabahın köründe gözü kapalı mutfağa kadar gidip, süt ısıtıp yine gözü kapalı dönme yeteneğini kazanamayacaktım.

Üzümün çekirdeklerini tek tek çıkarmak için insanüstü bir uğraşa asla girmeyecektim.

Bir insanın gaz çıkarması beni bu kadar mutlu edemeyecekti.

Büyüdüğünde arkadaşlarınla birlikte partilerde Süper Anne olarak eğlenmeyi hayal edemeyecektim.

Babanla belki daha az kavga edecek ama sevginin evlat denilen başka bir boyutuna giremeyecektik.

Sevginin böylesine karşılıksız olanını hiç tadamayacaktım.

Telaşsız sevişmenin hayalini kuramayacaktım.

Annemi bu kadar çok sevdiğimi anlamayacaktım.

Annesinden zorla ayırdılar diye "Uçan Fil Dumbo!" çizgi filminde böğürerek ağlamayacaktım.

Geceleri kesintisiz uyuyacak, hafta sonunda sabahları istediğim saatte kalkacaktım ama uyandığımda yanağıma konmuş minik ellerin sıcaklığı ısıtmayacaktı yüreğimi.

Çantamda sürekli bisküvi, ıslak mendil, bir adet oyuncak, düşer bir yerin kanar diye ayıcıklı yara bandı taşımayacaktım.

Acıyı geçiren öpücüğün gücüne inanmayacaktım.

38,5 derece ateş beni de yakıp kavurmayacaktı.

Yağmur sonrası çamurlu sularda zıplamanın keyfine varamayacak, sen bir lokma daha fazla yiyesin diye kalabalığın ortasında kafamda peçete dansı yapmayacaktım.

Sen olmasaydın eğer yaşamın karmaşıklığını unutup tekrar basit yaşamayı öğrenemeyecektim.

Sen olmasaydın eğer ben asla "anne" olmayacaktım.

Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğarmış... Bu lafın doğruluğuna inanmayacaktım!...

Canım okadar güzel yazmışsınki okurken ağlamamak elde değil. Benimde transferimin yedinci günüm. Heyecanla sonucumu bekliyorum. Hep dua ediyorum bebişim beni bırakmasın sıkı sıkı tutunsun bana diye. Dilerim seninde bebeğin sana sıkı sıkı tutunur. Ve hiç bırakmaz.

canım ya çok guzel yazmışsın şuan hıçkırıklara boguldum rabbım lutfen bızı bu duygulardan mahrum etme allahım herkese içindede bana hayırlı yavrular ver

Canım okadar güzel yazmışsınki okurken ağlamamak elde değil. Benimde transferimin yedinci günüm. Heyecanla sonucumu bekliyorum. Hep dua ediyorum bebişim beni bırakmasın sıkı sıkı tutunsun bana diye. Dilerim seninde bebeğin sana sıkı sıkı tutunur. Ve hiç bırakmaz.

arkadaşım tedavın hayırlı olsun inşallah pozıtıf sonucunu alırsın rabbım emeklerımızı boşa çıkarmasın:Saruboceq:

Gebelerin duaları daha çabuk kabul olurmuş...
Bol bol dua edeceğim size inşallah anne olursunuz en kısa zamanda...

duygularını cok gusel yazmıssın
rabbm en yakın zamnda cumlemıze annelık duygusunu yasatsınnnn ınşşşşş

Amin inşallah hayırlı haberler verirsin beegin sana sıkıca ttutunsun hçbırakmasın seni

canım ya çok guzel yazmışsın şuan hıçkırıklara boguldum rabbım lutfen bızı bu duygulardan mahrum etme allahım herkese içindede bana hayırlı yavrular ver

Amin inşallah bizede anne omayı nasip etsin rabbim

Gebelerin duaları daha çabuk kabul olurmuş...
Bol bol dua edeceğim size inşallah anne olursunuz en kısa zamanda...

evet cnm bize bol bol dua et rabbim sanada saglıkla bebegini kucagına almanı nasip etsn inş

allah en kısa zamanda sizede annelik duygusunu tatmayı nasip etsin umudunuzu sakın yitirmeyin

valla bayıldım tek kelimeyle hatta yazını çalıp kullandım bile:))
şaka bir yana rabbim en yakın zamanda kucaklarınızı doldursun İNŞŞŞŞ

Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğarmış...
mukemmel bı sozmus bende yenıden dogmak ıstıyorum artık nolur:çok üzgünüm:

beni anında ağlatan ender yazılardan biriydi.şu an o kadar içten bir dua ediyorum ki.ALLAH biliyor.ALLAH en kısa zaman da sen de dahil bu duyguyu isteyen herkese yaşatsın.istemeyen tereddüt edene de bu duyguyu nasip etsin inş

bu yazının üstüne ne söylenebilir ki.. allah hepimizin dualarını duysun, bu güzel dileklerini gerçekleştirsin inşallah..

X