Anne olmak

goksu353535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
11
1
24
2 eylül de adetim bitti 5 gündür düzenli olarak korunmasız ilişkiye giriyoruz 24 yasındayım hamile kalabilir miyim?

2 eylül de adetim bitti 5 gündür düzenli olarak korunmasız ilişkiye giriyoruz 24 yasındayım hamile kalabilir miyim?
Neden kalmayasın canım 24 yaşındasın daha sonraki adete kadar devam et 2 günde bir ilişki.. ovulasyon testi de kullanabilirsin , uzun süredir deniyorsanız doktor kontrollere gitmek mantıklı olur..

Neden kalmayasın canım 24 yaşındasın daha sonraki adete kadar devam et 2 günde bir ilişki.. ovulasyon testi de kullanabilirsin , uzun süredir deniyorsanız doktor kontrollere gitmek mantıklı olur..
Reglimden 4 gün önce başladık 5 gün adetim sürdü bitti 5 gündür devam ediyoruz ama yumurtlamam 14 eylül gösteriyor eşimde 4 gün sonra yurtdışına işe gidicek o yüzden uğraşıyoruz ama şansım var mı bilmiyorum

Hem yaşın çok küçük hem de korunmasız ilişkiye yeni baslamissiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun. Siz ilişkinize zevk için devam edin, çocuğa odaklanirsaniz stres sizi kötü etkiler.

Reglimden 4 gün önce başladık 5 gün adetim sürdü bitti 5 gündür devam ediyoruz ama yumurtlamam 14 eylül gösteriyor eşimde 4 gün sonra yurtdışına işe gidicek o yüzden uğraşıyoruz ama şansım var mı bilmiyorum
Anladım canım yani spermler 3 ila 5 gün yaşayabiliyor ama o eşinin sperm kalitesine ve senin yumurtalarının kalitesine bağlı bir şey şansını deneyip Allah’a bırakacaksın yapabileceğin başka bir şey yok 🤷🏻‍♀️ inşallah olur bazı insanlar sadece 1 kez ilişkiyle hamile kalıyor bazısı yıllarca giriyor ilişkiye olmuyor daha çok yeni başlamışsınız şimdiden günlere sayılara takılma bence oluruna bırak aceleniz yok:)

X