anne olmak steyenler.

I

ilksu

Ziyaretçi
anne olmak isteyen arkadaslar cok işe yarayan bı formul sıze tabı kesın cozummu bılemem ama bunu yapın ALLAHA DA ınanın insallah sızde bırer hamıs olursunuz.simdi receteyi veriyorum:adetinizin 3 4ve 5.gununde her gun ıcın 3kılo sutun ıcıne yarım kılo kabagı dograyın ıcıne bır demette maydonoz atıp kaynatın 30 dakıkakadar .bu karısımı bır kovaya koyun ve kovanın ustune oturun belınızıde kalın bıseyle sarınkı buhar ve sıcaklık dısarı cıkmasın.yaklasık 1 saat kadar yada daha fazla oturun ardından hemen yatın.3 gun bunu yaptıktan sonra hergun taze taze yapılacak,adetınızın 6.gunu ılıskıye gırın.insallah rabbım sızede bırer bebıs verır,deneyenlerde olmustur.hadı bakalım sıra sızde.......

Son düzenleyen: Moderatör:
bu gibi buhara oturma olaylarını duymuştum süt,maydanoz,çay vs. vs. fakat inanmıyorum..sanırım iltihabik bir sorunu olan kişilerde iltihap akıtıyor filan diyorlar..ben size en garanti yöntemi söyleyeyim..DOKTOR KONTROLÜ VE TAKİBİ...

Canim bende biliyorum en iyi yolun tibbi yollar oldugunu fakat boyle annevi seyler de ise yaramiyo deggil.sonucta bi yan etkisi olmayan seyler.ayrica deneyen 4 kiside istedigi sonucu aldi oyuzden hem tibbi hemde bu tur yontemleri denemekte yarar var.

X