Anne Olmak İsteyenlere Önemli Yöntemler

S

sessiz_zaman

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sessiz_zaman
Arkadaşlar acizane deneyimlerimi sizlere aktarmak isterim.İşin tıbbi yönünü doktora giden herkes biliyor, birazda doğal tedavi yöntemlerinen bahsetmek istedim.Ben çatlatma iğnesi vurulmuştum.İğneden 36 saat sonra ilişki önerildi.Allah a şükür hamileyim.Allah sizlere de nasip eder inşallah.Daha önceleri de klomen kullanmıştım ama netice alamamıştım.Sabır ve inanmak önemli.Bu arada umutsuzluğa kapılmayın.Ben uzun zamandan beri tedavi görüyordum ama aynı zamanda bitkisel destek aldım son seferinde.Aktardan ballı harnuplu macun ve ballı zencefilli macun aldım.Üç öğün aç karnına her birinden bir tatlı kaşığı yedim (eşim de yedi, sorun olmasa da yemesi lazımmış hamileliği kolaylaştırıyor).1,5 ay boyunca böyle sürdü.Ve çok önemli bulduğum bir tedavi yöntemi: İncir Kürü. İncir kürünü 21 gün uyguladım, 1 hafta ara verdim ve 21 gün daha uyguladım.İncir kürü için İbrahim Saraçoğlunun sitesinden detaylı bilgi almanızı öneririm.Üzerinde pudra olmayan 15-16 adet kuru inciri ikiye bölerek dabacanadan alınmış kaynamakta olan yarım litre suya(çeme suyu değil) attım ve 20 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bıraktım.Ilıdıktan sonra süzerek yarısını sabah,yarsını akşam yemekten 15 dakika önce içtim. Aynı zamanda her sabah yumurta yedim(protein içerikli besin) ve çok önemli moralimizi bozmadık, doktorun verdiği klomeni de 5 gün boyunca günde 1 kullandım (doktorum 2 önermişti ama dinlemedim) ve yumurta oluşmuştu.Allah a şükür netice aldık.Eşim de sperm hareketliliğini arttırmak için(hareketli sperm sayısı azdı) keçi boynuzu kürünü kullandı. Hamile kalan arkadaşların yazmaları umut olaları lazım diye düşünüyorum, ben de hep güzel haberler aradım.Sizlere umut olsun diye anlatıyorum, Allah anne olmak isteyen herkese nasib eder inşallah.Bunlardan da önemlisi dua edin arkadaşlar, hazinenin sahibi olan Allah a dua edin.

rabbim kucagınızada almayı nasip eder inşallah...
bu zorlu yolda sabretmek çok önemli...
rabbim benim gibi bebek isteyenlerede verir inşallah...:Saruboceq:

bende sana destek vereyim canım hiç adet olmadığım halde incir küründen sonra adet oldum daha 7 günlük aradayım bu gün leke gelmeye başladı ama düzenli kullanın kesin faydası var yani ben gördüm 25 yaşındayım ilk kez kendiliğinden adet oluyorum

hamile kalmana çok sevindim işaIlah sağlıkla bebişini kucağına alırsın canım ayrıca verdiğin bilgileri bizimle paylaşman çok güzel allah razı olsun ÇOK KıŞıYE UMUT DÜNYASI OLUR KEŞKE HER KEZ SENıN GıBı DÜŞÜNCELı OLSA O ZAMAN YARDIM BEKLEYEN ARAYIŞ ıÇıNE GıREN KALMAZ hayırlr günler

wallla herseyı denıyorum bunuda denıycem hayırlısı ınsallah olsun

Meraba cnm bende bu ay ıncır kÜrÜnÜ uygulucam eŞımede keÇıboynuzu kÜrÜnÜ sonuÇları sıze bıdırıcem

sessiz_zaman ben de aynı tedavıyı gordum ama daha asılama yapmadım onu beklıyorum ama bıtkısel urunler le desteklemek ıyı fıkır ben de denıyecegım umarım ise yarar bana umut verdın.ins bız de senın gıbı sonuc alır ve hamıle kalırız:)

bu incir kürü ne işe yarıyokii

arkadaşlar azosperm sorunu için de bi faydalı kür bilen varmı cevap yazarsanız sevinirim lütfen

arkadaşlar azosperm sorunu için de bi faydalı kür bilen varmı cevap yazarsanız sevinirim lütfen

azospermde kullanman ıcın tavsıye edebılecegım kecı boynuzu kuru ayrıca ben mısır carsısından 150 tlye macun yaptımıstım cok faydası var 10 gun once tahlıl yaptı esım degerler cok yukselmıs hıc bır sorunu yokmus esımın artık toplam 300 tlyemal oldu bıze ayrıca caksır suyunu meyve suyuna katıp ıcıyordu sımdı hıc bır sorunumuz yok Allaha sukur tavsıye ederım ınsallah sıfa olur caksırsuyunu hergun meyve suyuna yarım cay bardagı kadar katarsan yeterlı olur

çok sağol içimi çok rahatlattın bazı şeyler duyuyorumki bu sorunla ancak tüp bebek tedavisinde hamilelik yaşarım sanıyorum ama biliyorum benim bebeğim normal yolla gelecek ALLAH ın izniyle inşallah

bide bu macun nası bi macun adı vardır mutlaka onuda yazarsanız sevinirim

eger erkekten kaynaklanıyorsa problem ona gore macun hazırlıyorlar adı yok ben cocuk olmuyor demıstım esımden kaynaklanıyor dedım ne tur hastalıkları oldugunu sordular hepsını soyledım o hastalıklarıda tedavı etmek ıcın bıtkı katıyorlar ıcıne cok sukur esımde hıc bır hastalık cıkmadı bu ay cok guzel genel bır muane oldu hersey temız cıktı sperm sonucları cok mukemmel doktor bıle sasırdı artık normal yolla olabılecek sımdı artık bır sorunumuz yokmus beklıcegız artık daha oncesınde doktor tub bebek demıstı bıze cok uzulmustuk tahlıl sonuclarımız cok dusuktu mısır carsısına gıdınce arıfoglu var bız orda yaptırdık macunu tavsıye edrım deneyın derım ınsallah faydası olur

biz sivasta yaşıyoruz aceba burdada yaptırabilirmiyiz o macunu ayrıca bana verdiğin cevap için çok sağol diliyorum en kısa sürede hamile kalrsın ALLAH ın izniyle

biz sivasta yaşıyoruz aceba burdada yaptırabilirmiyiz o macunu ayrıca bana verdiğin cevap için çok sağol diliyorum en kısa sürede hamile kalrsın ALLAH ın izniyle bişey dahha sorucam çok olmassam size ilk başta tüp bebek tedevisi gerektirecek sorununuz neydi

bende aranıza yeni katıldım bayadır takip edeiyorum aslında hep benim gibi insanlar en azından burda yanlız degilim 10 ay önce hamile kaldığımı bilmediğim için yadakısmet olmadığından 5 haftalık bebegimi düşürdüm 2 ay korundum ve 8 aydır korunmuyorum olmadı geçen ay 6 günlük bi düşük daha ve ben artık yoruldum doktorlar hiçbir tedavi vermiyor senin çocuğun olur diye ama ben artık yoruldum ağlamaktan bıktım bende gülmek istiyorum bende anne olmak istiyorum ne olur bitkisel falan bildiklerinizi paylaşırsanız şimdiden tşkederim

merhaba arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim 5aydır koruunmuyorum ama hamile kalamadım düzenli adet görüyorum her ay ama olmuyo nedense altihap var dedi doktor simir testi yaptırdım muayene oldum sade altihap var dedi ilaç kullandım tekrar denedik ama hamile kalamadım yumurtlama günü adetin başlamasından sonra 14 günmüdür kesin cvp yazarsanız sevinirim

merhaba arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim 5aydır koruunmuyorum ama hamile kalamadım düzenli adet görüyorum her ay ama olmuyo nedense altihap var dedi doktor simir testi yaptırdım muayene oldum sade altihap var dedi ilaç kullandım tekrar denedik ama hamile kalamadım yumurtlama günü adetin başlamasından sonra 14 günmüdür kesin cvp yazarsanız sevinirim
canım kesin değil genellikle 14 denir bu yüzde en dogrusu 12- 16 günler arasında sık ilişkiye girmek diye söyleniyor... ama istersen ovulasyon testi alabilirsin ne zaman olduğunu belirleyebilirsin...

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım,benim de enfeksiyon sorunum vardı eşimle birlikte tedavi olduk 2 senedir olmuyor bu keçibonuzu kürü nasıl hazılanıyor bilen varmı?bide onu deneyelim bakalım Allah hepimize nasip eder inşallah çocuk sahibi olmayı.

X