Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
3 Ekim olarak eklermisiniz 6 Aydır deniyorum

Merhaba bende bu ay femara kullanmaya başladım ilk kullanışım. Siz daha önce kullandınız mı acaba ? Ben ovu testi kullanmıyorum ilaca adetimin 3. günü başlamıştım perşembe günü de bende gideceğim kontrole. Birbirimizi bilgilendirelim mi? :)

minseo ne macunu ben kaçırmışım
canım ben yumurtlamayı çok koyu göremiyordum testlerde pike yakın gibi olup çatlama oluyordu hormon testlerinde bi sıkıntı çıkmadı ama benim 1 kimyasal ve 6 aydır denememe rağmen olmuyor eşimin sperm sonuçları da iyi çıkınca heralde yumurtam ya kalitesiz gelişiyor ya da yeterince büyümeden çatlıyor diye düşündüm, naturallen bitkisel ballı karışım kadın için olanından aldım reglin 2. gününden beri kullanıyorum çatlamayı bugün gördüm bugün sondu kopkoyu bi yumurtlama gördüm bu ay çoook şükür

Canim benide eklermisin bat 9 ekim 7 aydir da istiyorum insallh bu topik ugur getiri ve guzel haberlerle geliriz

Beni eklermisiniz ? 4 aydir deniyorum 5. aydayım bat 11 ekim. Dilerim Allah isteyen herkese gönlüne göre versin. Hayırlı uğurlu olsun bu topik

çok enteresan kuzum ya valla ilk kez duydum iyi farketmişsin onlardan kaynaklı olduğunu bilinç bulanıklığı derken unutkanlık falan mı yoksa sarhoş gibi mi oluyosun
Algılamada güçlük çekiyorum, denge kaybı oluyor, tabii 5 ay folik asit kullandıktan sonra sebebinin bu olduğunu farkettik, ne olduğunu bilmeden kaç kere doktorlara taşındım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…