Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kayınvalidem yazmış oraya benim için testlerimi istedi attım cevap vermemiş sonra döşemiş yazıklar olsun bir cevap vermediniz diye

Ben espresso manyaklığı içindeyim. Tek bildiğim erken dönemde adrenalini arttırarak düşük riski oluşturduğu.. Hamile kalmayı zorlaştırdığını bilmiyordum. Günde 5 e kadar çıkıyor shot bu da 400 mg kafeini geçiyor yani insan için risk sınırını bazen yatmadan önce süt gibi içesim geliyor.... Sigarayı bırakabiliyorum ama kahvede şüpheliyim.. Ne işe ne hayata odaklanabiliyorum. Yaşam kaynağım gibi.. Kafeinsiz kahveyi 100 metre uzaktan tanırım bırakanlar nasıl bıraktıklarını yazsalar süper olur... Bildiğim kadarıyla filtre kahve tek kupa 100 mg kafein biraz büyürse kupa en fazla 150 mg olur.. Yani gebelik planlayan kadınlar için 200 mg kafeinden az inşallah bir sorun olmaz gibi.

Yine uzun yazdım ya

AMH değerini hiç bi macun düzeltemez canım o bize doğuştan atanmış bir şey ama diğer unsurları bilemem içeriğini incelemek lazım
Kayınvalidem yazmış oraya benim için testlerimi istedi attım cevap vermemiş sonra döşemiş yazıklar olsun bir cevap vermediniz diye
Kızdırmayın kayınvalideyi

Ben bu ferrozinc i bir deneyeyim.

SONuca internetten bakabiliyomusunuz merak ettim bende dua ediyorum sana

minseo 12.gunde negatif ciktigi icin pek umutlu gitmedim acikcasi ama insallah positif gorurum agzim kalbim de bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…