Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Demir cok önemliymis hamilelik icin bende eksikti gecen ay takviye aldm ins düzelmistir simdi

Insalah hayirli haberlerini bekliyoruz canim

Belirtide olmayınca insan umudunu yitiriyor tam
Ben de bata 5 gün kala yaptım. O da umudu kesmek için yaptım aslında. Yine bişey dürttü bugün yaptım işte. 2 gün var. Dişçiye gideyim dedim emin olayım da.. Ve sıfır belirti inan ki. Çıkarsa gerçekten belirti aramayın boşuna diyebilicem. Umudunu yitirme

Nezamana cikar sonuc? Seninle birlikte bende heycanlandim valla. Belirti sart degilmis bendede pek yoktu ilk hamileligimde

Nezamana cikar sonuc? Seninle birlikte bende heycanlandim valla. Belirti sart degilmis bendede pek yoktu ilk hamileligimde
Akşam geç saatlerde çıkar heralde. Valla ben düşünüyorum ama ilk hamileliğimde ben de hiçbişey hissetmemiştim sanki. Hepimizin heyecanını paylaşalım inşallah. Birinden haber gördüğümde ben de o kadar mutlu oluyorum ki

evet canım malesef. bir fincan kafeinli içersin geri kalanı kafeinsiz içersin

Aylar arttıkça umut etme oranım da düşüyor. Zaten 1 yıl dolmasına az kaldı giderim belki diğer ay doktora 1 yılım doldu diyerek. Bir de üstelik bu ay feci ağrım var karnımı kasıklarımı yerinden söküyorlar sanki. Bu kadar agrimazdi hiç usuttum mü acaba..

seninle aynıyız ben de 11. ayıma girdim ara sıra bana da geliyor o his olsa şimdiye kadar olurdu diyorum ama sonra uzun süre bekleyip hamile kalanları da görünce tekrar umutlanıyorum

şuan 4 gün gecikmede erken gebelik testi yaptım ama negatifff normalde düzensiz degildir tarihlerim başınıza böyle bir olay geldi erken testte çıkmayıp gebelik ihtimali var mı acaba
Canım benim reglim 10 gün gecikti geç döllenme ihtimaline karşı bekledi doktorum ve oldum sende bir kaç gün daha bekle istersen

kızlar bse sorcam dun yaptıgım erken gebelık testıne baktım cok hayalet bı cızgı gordum ama resmde bellı edemıyorum ama aşırı hayalet yanı testı actım da oyle baktım olabılırmı bole bıse goz benı yanıltmıyorsa. dunde boleydı gormedm belkıde yanı emınde deglm tam ama fazla hayalet kuruma cızgısı degil

seninle aynıyız ben de 11. ayıma girdim ara sıra bana da geliyor o his olsa şimdiye kadar olurdu diyorum ama sonra uzun süre bekleyip hamile kalanları da görünce tekrar umutlanıyorum
Bakma bana da şimdi böyle diyorum ben can sıkıntısı hem de karnım aşırı ağrıyor canımın yanmasından dolayı aşırı karamsarım. Birkaç gün sonra umutlar yine yüklenir çünkü ikizler burcu olmak bunu gerektirir

ayneeen öyle sen ilaç tedavisi alıyor muydun yoksa 1 yılı mı bekliyorsun ?

sonradan çıkanlara aldanmaa...

B bercestesi eşim bana dün diyor ki pazar beni seviyordun, pazartesi sevmiyordun, salı nötrdün, bugün de hoşlanıyo gibisin
dedim tanıştırayım canım this is ikizler
Ay aynen ya eşim de benim anlık duygu degisimlerime alışık hatta diyor ki senin kadar dengesiz birine rastlamadım Valla iyi sabrediyor bana ben bazen kendime bile sabredemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…