Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım güvendikten sonra çok sorgulamamak lazım şimdilik ben de güveniyorum onun dediklerini yapıcam ama güvenimi sarsacak bir şey olursa araştırırım yine
Aynen. Şuan bi sıkıntım yok. Benim Dr a güvenmem zaten çok zor bi şey çok Dr değiştirdim tek bi cümlesine bile uyuz olup. Eşimin özel çalıştığı kadın doğum Dr u var mesela hiç ücret ödemeden gidip ona muayne olabilirim ama gitmiyorum. Gideceğim Dr un doğutturma performansından çok benim gibi hastalar üzerinde yaptığı tedavilerin sonuçları önemli benim için

Valla ben buna inanıyorum deneyimli bazı teyzeler şak diye bir bakışta anlıyor hatta daha o kişi bilmiyorken bile hamile olduğunu ama minseo min anlattığı gibi durumlar da çok tabi. Birçok kişi de evli genç birini görür görmez bu konuyu sırf sormak için ortaya laf atıyor yani öyle hissetmiş gibi yapıp bu teyzeler de çok çakal yani

amin canım benim inşallah sürekli kontrol ediyorum artık
masalkzz senin ne zaman kesildi kanaman canım
Canım tam olarak durumunu anlayamadım ama tahminimce hamilesin ve kan sulandırıcı kullanıyorsun buna baglı olarakta kanama alanın var. Hamileliğininin hangi dönemindesin bilmiyorum ama bende basından beri iğne kullanıyorum ve Benimde ilk dönemde snacım coktu ultrasonda zaten doktor direk kanama alanını gördü pruluton depot iğne ve progestan basladık halada kullanıyorum su an cok şükür kanamam yok İğnenin etkisi olarak bazen olabiliyormus işte onuda dengelemek için progrstan kullanmak gerekiyor

Haklısın canım doğru diyorsun aynen yani doğum zaten sonradan da doktor seçebileceğin bir konu senin şu an buna ihtiyacım var

Ya bizimkiler oyle insanlar değil işte ondan bende umutlanmıştım, görücez artık

Azıcık gebelik highlighterı ver rabbim amin

Bende ilk defa ishal oluyorum yani öyle kolay kolay olmam genelde kabız olurum ondan acaba usuttum mu ya herşeyi gebeliğe yormaya başladım

Bu ay neden böyle oldu batdaslar hepimiz çok sabırsıziz heralde
Hayırlısı ile yılbaşı hediyesi gibi olur bize
İnşallah inşallah
Azıcık gebelik highlighterı ver rabbim amin
Çokça aminnnn

Selam herkese batı 2 ocak olanlar göğüs hassasiyeti var mı acaba merak ediyorum
2 gün önce dolgunluk başladı eşim farketti hatta ben anlamadım başta bu sabah da sızlanma batma olmaya başladı. Daha çok var adete günler geçmek bilmiyore.

Günaydin canlar benim yumurtlamam dündü sanirim akintim su gibi hatta kurudu gibi. Ama asiri gaz var karnimda ya bugün kalktim kalkali böyle hic olmuyodu.... neden olabilir yedigimden olamaz gaz yapici seyler yemedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…