Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım sen hiç tedavi uygulamadın diye hatırlıyorum benim de aynı durumlarım var biliyorsun 2 sene doldu geçiyor hatta benim de iki kere klomen iğne denedim 3.deneyeceğim ben. Sen bence klomen ve iğne dene önce işe yarayacağını düşünüyorum

Aynen canım en azından regl olabiliyorum ona da şükür çarşamba gideceğim tatlım sabah 9 da randevum bakalım bu ay nasıl ilerleyeceğiz
Hadi bakalım fıstık bizi de bilgilendir ben senin arkandan geliyorum öyle olacak muhtemelen
Aaa yakınmıs batlarımız, benımkide o civarlarda
Bu ay güzel haber gelecek senden, rahım filmi de vesilesi olur yuksek ıhtımalle
Evet ben de seni takip ediyorum ne zamandır. Sağlıkla gelsin inşallah güzel haberler öyle devam etsin hep
Ay evet o zaman paylaşıp paylaşıyçp okumuyor mudur nedir hiç anlamadım gerçekten herkes de yardımcı olmaya çalışıyor ama trol gibi gerçekten. İyi dedikodu yaptık valla

U Uzaygemisi35 S sedanur4004 GeminiWoman batdaşlar napıyorsunuz son değerlendirmeler ne alemde var mı vücudunuzda bi anormalikler
Ayyy canım valla ben tamamen silikleştikten sonra pek değerlendiremedim. İnşallah pikteki değerlendirmeler tutmuştur diye umuyorum olmadıysa da kısmet artık yeni yılda doktor yolu gözükecek yine.. vücıdumda anormallik henüz yok sol kasık ağrım var ama o da kronik bende kistten dolayı pek bir şey beklemiyorum şimdilik mümkün değil zaten daha yumurtlama yeni oldu 28i eşimin doğum günü acaba sürpriz olsun diye kan testi yapsam mı erkenden diyorum ama bilemedim. kan testi için bile erken olabilir ve adet gecikmeden emin olamayacağım baştan sevinip sonra kimyasal fln olursa da üzmek ve üzülmek istemem.
Sen ne alemdesin?
Kuzum arada kasigim ağrıyor okadar bide sabahtan beri gözüm segriyor ne alaka anlamadım belirti arıyorum herşeyde
Hahaha göz seğirmesi bu ay bende adetliyken inanılmaz oldu 3 gün falan sürdü resmen. Kesinlikle hormonal bir tarafı var. Çünkü ben hatırladım ergenken her ay mutlaka gözüm seğirirdi ve adet olacağımı anlardım. Her ay öyle geçerdi şaka gibi. Tabi bilimsel bir açıklaması yok ama bana mümkün gibi geldi

Kuzum arada kasigim ağrıyor okadar bide sabahtan beri gözüm segriyor ne alaka anlamadım belirti arıyorum herşeyde
Benimde dün biraz kasık ağrım vardı ama bugğn hiçbişey yok.. kendimde henüz bi farklılık hissetmiyorum, hayırlısı artık

Aynen daha çok yeni hepimiz için ama insan bi farklılık arıyor kendinde benim dün biraz kasık ağrım vardı bugün hiçbişeyim yok.. Rabbim inşallah gönlüne göre versin.. ama 28 i kan için erken değildir gibi ya varsa çıkar hertürlü

Bende yazdıklarından bişey anlamadım 1-2 msjını okuyup anlayamayinca hızlı hızlı geçtim onu valla diğer ismi esmalı bişeydi sanki bi yerde ovulasyon testlerini atmıştı pik oldu mu diye sormuştu orda görmüştüm

Ben klomeni bitirdim yarın kontrolüm var nasıl olacak yarın biraz bilgi verir misniz kullanan varsa çok korkuyorum kötü bi şey diyecek diye :/
Sadece ultrason ile yumurtalara bakıp ovitrelle diye bir igneyi gobek altından enjekte etti herhangi bir açıklama yapmıyor gün aşırı iliskiye girin adet olursan 3. gün gel dedi inş olmam olmayız

Merhabalar öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Bir sorum olacaktı ben yumurtam catlayali 3 gün oldu hafif kasik ağrılarım oluyor reglimede baya var sizin kasık ağrılarınız yumurtlamadan ne kadar sonra başlamıştı acaba

Çok teşekkür ederim valla iğnenin ertesi günü ağrım başladı yaklaşık 10 gün sürdü çok şişkinliğim oldu. Ama iğnenin etkisi diye düşünüyorum önceki gebeliğimde yaşamamıştım çünkü. Öncekinde de klomen kullanmıştım ama iğne olmamıştm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…