Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba canım sana da iyi haftasonları ya bu videoyu daha önce minseo de söylemişti ben bir türlü bulamadım linke tıklayınca kendi sayfası çıkıyor doktorun hangi konuşması bilemedim ne zaman paylaşmış bana bi diyiverin başlığı ne paylaşımın
Realist tarafım ağır basıyor

Müjdeee! Lekelenmem başladı yarın sökülürüm saat gibi reglim yine şaşırtmadı
Kuzum hayırlısı olsun ya gerçekten saat gibi olması da iyi bir şey şu aşamada ben de ne kadar üzülsem de en azından döngüm bozulmadı diye seviniyorum hayırlısı neyse o olsun bakalım genelde 2.ayda sonuç alanlar oluyormuş herhalde. Doktorun ne diyecek bakalım ne gün gidiyorsun?
Dalga gecer gıbı deil mi
Valla öyle düşünmek istemedim ama gerçekten öyle hissettim. Herkesin bilgi düzeyi farklıdır bu konularda bilgisi yok herhalde diye düşündüm

Lekelenmem başladı kuzum vücudumu artık o kadar iyi tanıyorum ki regl olacağıma adım kadar emindim zaten
Canm sen nezaman dir bekliyosun deniyorsun daha dogrusu? Ssglik sorunun falan Varmi ki tutmuyo yani igne falan vuruluyomusun rabbim en kisa uamanda nasip etsin insallah

Doktora gitmemiş olsa tamm dıcem de, doktor çatlatma igneni şu gun şu saatte vur demıs, resmen trollendik, ben de sanıyorum ki batı gelmıs gecıyor, kımyasal galıba diye üzüldüm de

Hic bir sorunu olmadan aylardir yillardir cocuk sahini olmak icin cabalayanlar varmi? Yoksa illaki bir sorunmu oluyor olmamasinin neden olarak

Hic bir sorunu olmadan aylardir yillardir cocuk sahini olmak icin cabalayanlar varmi? Yoksa illaki bir sorunmu oluyor olmamasinin neden olarak
zaten yılaardır olmaması bile bir sorun değil mi aslında ? ben sebepsiz infertitiletinin de bir sebebi
olduğunu ve tıp tarafından henüz adının konamadığını düşünüyorum canm

Doktora gitmemiş olsa tamm dıcem de, doktor çatlatma igneni şu gun şu saatte vur demıs, resmen trollendik, ben de sanıyorum ki batı gelmıs gecıyor, kımyasal galıba diye üzüldüm de
Evet doğru canım haklısın valla bir de hangi sayfaya girsem onun mesajlarını görmüş gibiydim bu ara. Heyecanlı herhalde sabredemiyor falan diye bekliyorum. Bir yerde adet günüm bugün demiş çünkü sonra iğne günüm demiş hiç bir şey anlamadım acaba adeti yumurtlama günü mü sanıyor yumurtlamaya kadar hamile olabileceğini mi sanıyor ben de üzüldüm aynen çizgi görmediğim için moral boxmak da istemedim.

Ya sen niye kayboldun kaç gün ne oldu banlandın mı neden oldu?

Bide Bayadır topiklerde takılıyor ismini değiştirmiş, az cok bilmesi gerekirdi.. Ben ilk denediğim ayı dusunuyorum da yumurtlama gununun varlığından bihaberdım, ona ragmen adete yakın test yaptirmistim..
Evet ya ben bi varım bi yokum gelir giderim böyle..
Sen ne durumdasın?

zaten yılaardır olmaması bile bir sorun değil mi aslında ? ben sebepsiz infertitiletinin de bir sebebi
olduğunu ve tıp tarafından henüz adının konamadığını düşünüyorum canm
Resmen düşüncelerimi dile getirmişsin kuzum ya
Banada sürekli sebepsiz inferlite deniyor başlarım sebepsizinize diyorum var ki bişey bebekler ölüyor karnımda ama işte malesef tıp

Evet ben de aynen resimden hatırladım hatta gece rüyama girdi isim olarak kafama takmışım bu durumu demek ki.
Ben de bilmiyordum ama insan en azından adete yakın olabileceğini bekliyor hakikaten

Neyse hoşgelmişsin o halde ben de 11 gün falan oldu rahim filmi çektirdim bakalım yılbaşı gibi regl olmam lazım inşallah olmam da bebiş haberi gelir yeni yılda tabi

Aynen canım en azından regl olabiliyorum ona da şükür çarşamba gideceğim tatlım sabah 9 da randevum bakalım bu ay nasıl ilerleyeceğiz
Pofff bu hiç hoş olmadı
Hayırlısı kuzum vardır bi hayır
Canm sen nezaman dir bekliyosun deniyorsun daha dogrusu? Ssglik sorunun falan Varmi ki tutmuyo yani igne falan vuruluyomusun rabbim en kisa uamanda nasip etsin insallah
10 aydır deniyorum ilk denemem kimyasal ile sonuçlandı bu ay tedaviye başlamıştım, devam edeceğiz bakalım
Canm aşılama mı yaptırsan sen de, en azından daha kontrolu bır takıp olur
Kuzum ilk 3 ay hap ile deneyelim dedi Dr. Sonuç alamazsak ben rahim filmi çekileceğim eşim tekrar sperm testi verecek ona göre tekrar planlama yapacağız 2 deneme daha yapacağım yani zaten şubata denk gelecek tam 1 yılım da dolmuş olacak
Yeni ay yeni umutlar diyoruz
Ayneeeen

Kuzum üzülme sakın yeni bir ay yeni bir umut olacak
Bu ay olacak Allahın izniyle İnşaAllah
Yok bebişim üzülmüyorum, nasibimizde ne zaman yazılıysa o zaman olacak ben elimden geleni yapıyorum sonuçta yapmadan beklesem olmasa o zaman üzülürüm ama elimden geleni yapıyorum hem ben hem eşim

Banada sürekli sebepsiz inferlite deniyor başlarım sebepsizinize diyorum var ki bişey bebekler ölüyor karnımda ama işte malesef tıp
Evet zaten Dr lar da bunu söylüyor ama henüz tıbbın bunu tespit edecek seviyeye gelmediğini ellerindeki verilerle yorum yapabildiklerini söylüyorlar

Aaa yakınmıs batlarımız, benımkide o civarlarda
Bu ay güzel haber gelecek senden, rahım filmi de vesilesi olur yuksek ıhtımalle

aynen kuzu mutlaka var bir nedeni işte inşallah sonuçlanır . 2.5 sene olacak ben de gebe kalamadım en azından pkoyum biliyorum ama ben tek başına pko değil de daha öğrenmedğimiz başka sorunlar da olabiliecğini düşünüyorum mesela.

Realist tarafım ağır basıyor

Müjdeee! Lekelenmem başladı yarın sökülürüm saat gibi reglim yine şaşırtmadı
Hayırlısı kuzum bu ilkti zaten hadi bakalım yeni ay yeni umutlar inşallahh
Ya o arkadaşı ben geçen ayda gördüm yine böyleydi testleri iğne vurulmuştu şimdi yine bütün topiklerde gördüm adet günü bugünmüş ama iğne vurulmuş bugün çok karışmış kafası belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…