Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben klomeni bitirdim yarın kontrolüm var nasıl olacak yarın biraz bilgi verir misniz kullanan varsa çok korkuyorum kötü bi şey diyecek diye :/

Ben klomeni bitirdim yarın kontrolüm var nasıl olacak yarın biraz bilgi verir misniz kullanan varsa çok korkuyorum kötü bi şey diyecek diye :/
Vajinal ultrasonla yumurtalarınıza bakacak. Kaç tane ne kadar büyüklükte olduğunu söyler. Gerek görürse de çatlatma iğnesi verir. Kötü bişey duyacağınızı hiç sanmam. Herkeste sonuç veriyor bu ilaçlar çünkü. Endişelenmeyin

İnşALLAH güzel şeyler duyarım ben elimde olmadan aklıma bın tane şey geliyor ya kötü olursa filan diye umarım iyi olur teşekkr ederım

Kızlar kan testi sağlıkocağında yapılıyor değil mi sonucu ne zaman çıkıyor yaptıran varmı hiç
Tahliller dış merkeze her gün gönderiliyorsa ertesi gün çıkar ama haftada bir gönderiliyorsa gönderildiği günün ertesi günü çıkıyor yarın arayıp bilgi alabilirsin değişiyor her yerde

Kızlar kan testi sağlıkocağında yapılıyor değil mi sonucu ne zaman çıkıyor yaptıran varmı hiç
Evet canım yaptırılıyor
Verdikleri numaradan internetten saat akşam 5-6 gibi görebiliyorsun bazı kan testleri daha geç çıkabiliyor ama gece 12 ye kalmadan hepsi çıkıyor internette
Ama muhakkak 9-10 arası kan vermen gerekiyor yoksa sistemleri kapanıyor

Tahliller dış merkeze her gün gönderiliyorsa ertesi gün çıkar ama haftada bir gönderiliyorsa gönderildiği günün ertesi günü çıkıyor yarın arayıp bilgi alabilirsin değişiyor her yerde
Hastanenin aciline gidersem hemen alabilirmiyim. Ertesi güne bekleyebileceğimi sanmıyorum

Tamam canım erkenden gidicem sabah aç gideyim her ihtimale karşı sabah 10 a kadar alıyolar sağlıkocağında biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…