Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Belim ağrıyor ama yorgunluktan olabilir:S sağ tarafı belimin ama eskiden de ara ara ağrırdı bılemıyorum ki
Evet ben de gaz ağrısı yaşadım ama o da ara ara oluyor her şey çok mümkün
Hahaha doğru kızım ben hayırlısı neyse öyle olsun dedim düzen bozulmasın tabi ama eğer bebiş yoksa ama önceliğimiz bebişim olması lütfen inşallah aminn
Evet canım sonuçta öncesinde de ilişki oldu ki zar zor hasta hasta kaçmasın diye de değerlendirdik artkk buna rağmen olmuyorsa vardır sebebi. o kadar hesap kitap yapmaktan yoruldum valla takmayacağım becerebilirsem
Arkadaşlar bende şimdi regl oldum
yine husrannnn
Kuzum üzgünüm ama vardır bir hayır inşallah fazla bekletmeden hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişin

inşallah ama hiç umudum kalmadı Bu ay çok umitydim Sanki kalıcam diye psikoljikmen bütün belirtileri yasadim Ama boşşş

Ben de çok sıkıldım artık her şeyi salasım var valla bunaltılar geliyor üstüme

inşallah ama hiç umudum kalmadı Bu ay çok umitydim Sanki kalıcam diye psikoljikmen bütün belirtileri yasadim Ama boşşş
Daha önce dra gittiniz mi herhangi bir sorun var mı biliyor musunuz sizde veya eşinizde? Herhangi bir tedavi oluyor musunuz yaşınız kaç? Umutsuzluk hepimize oluyor ve her ay inanıyoruz bu ay kesin oldu diye sonrs regl olmak çok kötü. Ama moralinizi yüksek tutun her şeyin çözümü var artık daha zamanını bekliyordur bebiş

Ben de çok sıkıldım artık her şeyi salasım var valla bunaltılar geliyor üstüme
Aynen canım valla tedavi sürecine girince bir tık rahatlamıştın sanki konuşmuştuk hatta senle. Ama işte insan o süreçlerden de yoruluyor gerçekten zor bir süreç akışına bırakalım diyoruz ama her geçen ay riskli de olabilir yaşımız ilerlediği rezervimiz düştüğü için. Bu olasılıktan dolayı tam salamıyorum da ben.

Ben de bu ay da olmazsa 3. Yü almasam mı diye düşünüyorum artık bu iş için uğraşmaktan içime fenalıklar geliyor

Yok canım bugün çatlatma iğnesi olucam
İğneden önce belki gebelik vardır diye yaptım ama hiç koyulaşma olmadı yok demeli ilaçlardan hcg tetiklendi testte
En basta soyleseydın, lh ın cok yuksek miktarda salgılandıgı durumlarda (gebeliktede yuksek salgılanır, o yuzden ovulasyon pik cıkar) hcgde cızgı cıkarabılcegını söylerdik..kac gundur test gonderıyosunn, bız de adet gunun yakın veya gectı sanıyoruz.. Hatta kımyasal olabılcegını bıle dusunduk..hcg ıgnesını doktor verdı sanıyorum şu gun şu saatte yap diye soylemıstır.doktorunuza neden guvenmıyprsunuz, hamılelık olsa soylerdi..

Doktor verdi zaten bugğn 11 de vurundum
Sadece belki gebelik vardır diye test yaptım bakalım artık 14 gün sonra

Şu an lh testi yapsam pik çıkar dimi yumurtam yeterli büyümüştür imkanım yoktu son kez ölçtüremwdim yasaklar vs uzak bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…