Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen kuzum şimdi yine bir yer buldum 750 tl dedi en uygun yer orası yarın sabah orada yaptıracağım büyük ihtimal

Adete 9 gun var ama hıc bı Belirti yok :S Gerci olmayada bılır ama of bılmıorum ya sadece sag belim kalçam ağrıyor bıraz

Adete 9 gun var ama hıc bı Belirti yok :S Gerci olmayada bılır ama of bılmıorum ya sadece sag belim kalçam ağrıyor bıraz
Canım 9 gün belirti için neredeyse imkansız gibi. Yumurtlamadan emin olursan zaten döllenmeden sonra 5.gün falan oluyor. Yumurtanın rahme yerleşmesi 6-7 gün sürüyormuş. E bi de hcg yükselecek sonra. Yani bence en az 5 gün önce falan başlar belirti.
Benim de saçma sapan şeyler oluyor vücudumda ama 7günüm var o yüzden belirtiye yormak istemiyorum. Umarım olur inşallah

Amin inşallahhh ne gün geçiyor ne zaman sanki.

Aynen benim de önceki aylar bir sürü belirtim oluyordu insan acaba oluyor bi ama aslında vücutta rutin olan şeyler sadece biz daha çok dikkat ediyoruz bu ay ilaçlardan dolayı sanırım o kadar çok belirti yaşamadım

Aynen dediğin gibi biz kendimizi istemsizce dinlediğimiz için oluyor. Daha önce dikkat etmediğimiz şeylere şimdi dikkat ediyoruz. Bugün baş ağrısı bel ağrısı kasıklarıma anlık bıçak saplanmaları vs. neler yaşadım.. Ama biliyorum ki hepsi fake

Çalışırken bu işleri yürütmek çok zor gerçekten arkadaşın da cidden vicdansızmış

Ben de hiç biri yok canım ara ara gelen regl ve bel ağrıları dışında

Amin inşallah canım benim sağol çok iyi geldi teselli etmen. Rabbim isteyen her kadına nasip etsin inşallah canım.
Canm ne yapalım herşey Allah'tan
sağlık olsun yeterki
biz ne kadar istesek boş Allah nasip edicekki olucak olmayışı emsin ol en güzeli olacağından cnm
önümüzdeki günler güzel günler

Çok geçmiş olsun cnm
Rabbim kolaylığını versin En kısa zamanda inşallah kucağın seninde dolar

Kizlsr neden herkes igne vuruluyor burda eger kendi yumurtlaman olmazsa veriyolar yoksa yok
Bikmiyorum ki bn oglumda da aynı drun kontrolundeydim yılın dru ödülünü almış geçmiş yıllarda o yüzden çok sorgulamadim biliyor diye yapalım dedi yaptık yumurtlama da gayet düzgün bnce ama bakalım ins ise yarar

Kuzum daha çok normal belirti olması için R Random3 ün dediği gibi yani önce döllenme tam yumurtlama gününde oldu diyelim, rahme yolculuğu 6-12 gün sürüyor. Yani sende en iyi ihtimalle 6 gün sonra yerleşecek. Yerleştikten sonra beta HCG anca salgılanıyor ve idrarda görünene ve biz belirti hissedene kadar da birkaç gün en azından geçmesi lazım. Yani biz ne kadar erken belirtilere yorsak da çok mümkün değil. Adet öncesine benzeyen belirtiler adet zamanı ve öncesi olabiliyormuş. Ama diğer belirtiler için adetin geçmesi lazım yani bir de kendimizi dinleyince çok vücut her şeyi ona yoruyor hatta yalancı hamilelik (pseudo hamilelik) diye bir şey var düşün o yüzden şimdilik pek kendini dinleme bence ama umutlu bekleyişimizi sürdürelim

Nebilim işte bi belirti bulmak istiyorum ondan galiba

Evet öyle t

Nebilim işte bi belirti bulmak istiyorum ondan galiba
Çok haklısın canım anne olmak isteyen her kadın bu belirtilrri yaşıyor yaşamak istiyor normalde her ay belki de yaşadığımız ufacık şeyleri hamileliğe yoruyoruz sürekli aklımız orada çünkü normal :) hepimiz heveslenip heyecanlanıyoruz umarım hepimiz de en kısa zamanda hayırlısıyla mutlu olacağız

Merhaba kizlaar . Ben de birkaç gündür yoktum bu aralar telaşeli geçiyor annemde rahim duvarı kalınlaşması vardı onun Kürtaj işlemi vardı hallettik geldik . Siz nasilsinizz

Selam canım ne alemdesin... benim yumurtlamamın 6. günü karnım adet olacakmış gibi ağrıyor. bu dostinexi bu ayda kullandım.. böyle oluyormuydu dostonexde.. erken adet olacağım sanki.. geç adet olmaya neden oluyordu.. ama erken yapıyormuydu.. yada döllenme falan olabilirmi..

Aminn inşallah bu ay hep rüyalarımda görüyorum ya

İyiyim canım sağol ben dostinex hiç içmedim canım kendi düştü prolaktinim doktor bana vermemişti ilaç kendi düşer diye o yüzden hiç bilgim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…