Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar selamm, adete 7 gün kala testte çizgi çıkabilir mi sizce yani başına gelen varmıdır.ovulasyon gününden kesin emin olarak ama.

Kaç gün gecikti canım birde ben 2 hafta resmen adet sancısı çektim varsa niye çıkmıyor yoksa neden adet olmadım hiç gecikme yaşamam normalde
Bugün 1gun gecikme canım.bende normalde ağrı çekerdim bende hafif var budefa kasıklarda değilde alt karina giriyor kramplar.bide hiç akıntm olmazdı kuru olurdu adete 10 gun kala beyaz akinti başladı hayla devam ediyor.bende anlamadım

zuahahah tapunun üzerinde baklava dağıtsaydın kuzum neden aaaa
İyi fikirmiş bak nasıl akıl edemedim abi borç ödeyen benim, kredi çeken benim bi de onların aç karnını doyurcam
Ya sorma bizim de bi komşu var yolda bile karşılaşsak maaşımızı sorar cidden beyin tutulması anneme bile soruyormuş annem de en son demiş x abla ben kendi kızıma sormuyorum ne kadar maaş aldığını sen neden Bu kadar merak ediyon diye terslemiş

Gönlüm Hamilelik olmasından yana tabii inşallah öyledir ama bazen Oluyo üşütme kaynaklı bile olabilir. Regl belirtileriyle de hamilelik belirtileri çok benzer
Ben 7 ay önce laporoskobi oldum hep hormonlarınla oynadılar vücudumu tanıyamıyorum ki farklı bisey fark ettiğimde belirti sayıyorum 6ay içinde gebe kalırsın demişti dr.sytresten olmuyor

Hahaha valla annen en güzelini demiş. Zaten gerçekten en yakınlarımız sormuyor böyle alakasız kişiler hal görüyor kendilerinde yok kardeşime destek oluyor muymuşum sanane yani ben oluyorum derim o kendini kötü hisseder veya olmuyorum derim hayırsız olurum yani size ne yaa valşa

Zaten insanlar haddine olmayan ne varsa merak ederler

Benimde adet olsaydım 3 . Günüm olacaktı pazartesiyi bekliyorum bakalım olmazsan sende kan ver belki kanda çıkar

Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin ne diyelim.bu ayda olmadı ovulasyon testi kullanan var mi aranızda bu ay alsam mi diye düşünüyorum
Amiiin inşallah rabbim gönlüne göre hayırlısıyla versin sana da bana da isteyen herkese de inşallah Ben kullandım ovulasyon testini yumurtlama günü her zaman aynı gün olmuyor yumurtlama bunu ovulasyon testiyle öğrendim resmen. Bir ay 12.günde bir ay 14te bir ay 15 te hep değişiyo yani.

Canm peki nasil bir akinti oluyor? Renksiz degilmi ama biraz yapisik bende sarimsi hic gelmiyo

Merabalar arkadaşlar size bi sorum olacak ilk defa başıma böyle bişe geldi.yumurtlamadan iki gün sonra gögsüm şişti hassaslaştı uçları hep dik kaldı bu neden olablr. Bu ay inofolic kullanmıştım bunun yan etkisi falan olabilir mi?

Bende bikere denemiştim yumurtlama olmamıştı

Infolic bende kullandım canım ilacın etkisi olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…