Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Geliiiin ama benden bişi beklemeyin kendin pişir kendin ye, yarın da camları siliverin sevaba girersiniz
Canım benim iyi şeyler düşünelim daha sonuç gelmemiş sorduğun doktorlar da gayet güzel yorumlar yapmış. Bence pazartesi günü cikacak sonuç da iyi olacak merak etme yarın sabah daha iyi uyanacaksin

Kızlar benim kanamam oldu adet gibi .
Hemen doktora gittim keseyi gördük ama progestan verdi fitil. Kese güzel yerleşmiş ama tedbir alalım dedi. Böyle bişey yaşayan oldu mu
Canım geçmiş olsun ,inşallah tekrarlamaz.dinlenmeye calis ağır kaldırma

Benimde ilk hafta oldu ama bana doktor ilac vermedi,oyle geri döndüm eve.Allah'a emanetler

Canım geçmiş olsun ,inşallah tekrarlamaz.dinlenmeye calis ağır kaldırma

Benimde ilk hafta oldu ama bana doktor ilac vermedi,oyle geri döndüm eve.Allah'a emanetler
Dün hamile olduğumu bilmediğim için bayağı temizlik yaptım ondan mı bilemedim ama Rabbim korusun inşallahh ilaç işe yarar

Canım benim iyi şeyler düşünelim daha sonuç gelmemiş sorduğun doktorlar da gayet güzel yorumlar yapmış. Bence pazartesi günü cikacak sonuç da iyi olacak merak etme yarın sabah daha iyi uyanacaksin
Sağol canım şimdi bursada bilinen bi doktorla konuştuk o da rahim görüntüsü iyi tüplerde geçiş var histereskopiye gerek yok dedi. Tsh, ins direnci, B12 ve D vit gibi değerleri yerine koymanız lazım eğer düzenli değilse dedi

Kızlar benim kistim erimiş şükür doktora gittim bugün. Femara verdi yarın femara maceram başlıyor. Mordus cum benzer durumlarımiz vardi sen ne durumdasın?
Merhaba kistiniz büyük müydü? Benim klomen ve çatlatma iğnesinden sonra 3,5 ve 3,17 cmlik iki kistim var nasıl bir süreç oldu sizin?

aynen echomar Çok heyecanlıyım neler olcak bakalım

minseo nasıl o çekilicekti cumartesi
Onun hatlar karışık biraz. Çekim sonrası radyologun mesai saati bittiği için rapor yetişmemiş. Pazartesi alacak sonucunu. Kendi doktoru tüplerden birinde tıkanıklık var gibi konuşmuş ama başka doktorlara da göstermiş, basınçla açılmış demişler

Ben de internette 10 bin 20 bin arası diye gördüm fiyatları
Herşey çok pahalı, sezaryen ile zaten karnımı açacaklar, doğumdan sonra kistimi alacaklar, sadece kisti almaları 4000 tl.
Düşünün doğum için zaten aynı işlemi yapıyorlar ama ordan kisti almaları + bu kadar para. Doğumun parasını ayrı bunun parasını ayrı alıyorlar.
Resmen sektör olmuş bu işler.

Merhaba kistiniz büyük müydü? Benim klomen ve çatlatma iğnesinden sonra 3,5 ve 3,17 cmlik iki kistim var nasıl bir süreç oldu sizin?
Merhabalar. Benim kendi yumurtalarim vardı 2 tane. Onlar için çatlatma iğnesi yapmıştı doktorum adet olunca gittim tekrar. 1 yumurtam catlamisti diğeri catlamadan kiste dönüşmüştü. Mm söylemedi bana sadece doğum kontrol hapı verdi geçen ay onu kullandım 1 ay boyunca. Bugün gittiğimde kistin eridiğini söyledi. Benim sürecim bu şekilde.

Ohara ama. Ama yani höööh çüş. Neşter kesmiyor parası mı alıyorlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…