Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Şuan deli gibi üstüne yoğunlaşmak istemiyorum canım daha da takacağım yoksa, antibiyotik verdi canım 1 kutu içeceğim

Kan testi versen 1000 in üstünde çıkar kesin hayırlı olsun tekrardan cnm darısı keseyi kalp atışını duymaya insallah

Kızlar Hamile kalmak için yumurtlama günü mü daha önemli yoksa çatladığı gün mü

Ülen bak inşallah p.tesi sapasağlam çıkarsa o sonuç, seni kendi ellerimle doktora götürüp "bunun zaten açık olan tüplerini anestezi vermeden bir daha açın lütfen" dicem
İnşallah açık derler sağ zor açılmış normalde 2 defa veriyomuş ilacı doktor 5 defa vermiş bana

İnşallah açık derler sağ zor açılmış normalde 2 defa veriyomuş ilacı doktor 5 defa vermiş bana
He şimdi açıldığına ikna oldun bu sefer de zor açıldığına mı ağlayalım? Canım benim açıldıysa öpüyoruz, başımıza koyuyoruz, susuyoruz ve köşemize geçip oturuyoruz

Kızlar benim kanamam oldu adet gibi .
Hemen doktora gittim keseyi gördük ama progestan verdi fitil. Kese güzel yerleşmiş ama tedbir alalım dedi. Böyle bişey yaşayan oldu mu
Benim kuzenim ilk çocuğunda iki ay regl olmuştu. Hatta hamileliğini geç öğrendi bu yüzden. Çocuk şu an ilkokula gidiyor. Senin de belki öyle bir şeydir. Zaten düşük önlemek için fitil de vermiş. Pazartesi kendi doktoruna gidersin. Bir şey yoktur inşallah. Fazla yorulmamaya çalış

Kızlar benim kanamam oldu adet gibi .
Hemen doktora gittim keseyi gördük ama progestan verdi fitil. Kese güzel yerleşmiş ama tedbir alalım dedi. Böyle bişey yaşayan oldu mu
Cnm ben de yaşadım 8 ya da 9. Haftadaydim yanlış hatırlamıyorsam oyle fosur fosur değil ama bildiğin adet kanı gibi kıpkırmızıydi bizde kosmuştuk hemen doktora ama cok sukur hic biseycik olmadi sende korkma Allahin izniyle bisey olma

Çok sağolun kızalr ya birden su gibi geldi tek sevincim kesenin iyi tutunmus olması . 10 gün sonra gel kalp atışını duyallım dedi .inşallah sağlıklı gelir duanızı bekliyorum

Geliiiin ama benden bişi beklemeyin kendin pişir kendin ye, yarın da camları siliverin sevaba girersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…