Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Senin görüntüsü nasıldı resim var mı elinde? Tam mesai bitimine denk geldiği için rapor pazartesiye kaldı malesef doktor da ortak görüş olmadan net bişey söylemedi zaten çok kafam yerinde değildi eşime dedi bak soldaki boğum boğum olan tüp sol zor geçti pazartesi konuşuruz tekrar falan dedi

Ben çizdiğin yuvarlağın içinde tüp hangisi seçemediğim ve normali ne onu bilmediğim için bir şey diyemedim. Radyologdan sonuç aldınız sanıyorum ben. Sadece kendi doktorunla mı konuştunuz? Ben çok cahilim bu konuda ya. Benimki çekildi sonuçla beraber elime verdiler ya herkesin öyle oluyor sanıyorum. Radyolog yokmuş muydu bugün. Ona direkt soramadı mı eşin?

Evet basıncı verince geçmiş ama açıldı mı açılmadı mı bilmiyorum işte onu radyolog anlar heralde
Kuzum açılınca sanki o sıvının gittiği yol da tam olarak belli olmuyor muydu? Gerçi açılmadan da nasıl geçecek ki o sıvı? O zaman da açılmış gibi geliyor insana. İki uçu ’lu değnek

Pazartesi konuşcaz diğer doktor da rapor yazacak çünkü radyolog
Kuzum modunu düşürme lütfen. Her şeyin çaresi var, yeter ki sorun tespit edilsin. Ki sen iyi ki yaptırdın bak en azından boşa zaman harcamayacaksın. 2 tüpü alınmış olan insanlar bile hamile kalıyor. Bence süreç kısalmış oldu, her şey daha net artık. Hayırlısıyla bir an önce gelecek o bıdık
Kızlar merhaba, ben az önce test yaptım Eki Görüntüle 2805392
Harika haber gözün aydın canım sağlıkla ilerlesin inşallah

Canım filmi ceken tıkalıydı ama açtık demedi mi ? Yoksa raporu mu bekleyelim dedi? Çok geçmiş olsun bu arada. Hiç üzülme takılma.Sebepsiz inferlite olsa daha zor biliyorsun.En azından şimdi sıkıntı ne o belli, tedavisi belli.Canını sıkıp, hormonlarını bozma sakın. Halledilmeyecek seyler değil. İster boğum boğum olsun,ister dümdüz geçsin boşver sen ,geçsinde nasıl geçerse geçsin. Sıkma canını.

Mesai bitimi olduğu için doktor yoktu rapor pazartesi yazılacak benim doktor da rapor olmadan net konuşmadı sadece sağda sıkıntı olduğunu zor geçtiğini söyledi yani açıldı mı açılmadı mı bilmiyorum. Yukarıda yazdığımı da başka bi radyolog söyledi eşim wp dan sormuşta. Ama iyi ki anestezili çekilmişim, doktor kalçada iğne yapmış operasyon bitimi ona rağmen uyandığımda ağrım vardı. O da sağ tüp yüzünden muhtemelen

Net konuşmadı canım radyolog söylicek son sözü o da pazartesi netleşecek. Sağdan zor geçmiş ama orası kesin

bende anlamam ama ozaman bırınden gecmıs bırınden zorda olsa gectıgı ıcın yapısıklık ortadan kalktı ozaman??

Kuzum açılınca sanki o sıvının gittiği yol da tam olarak belli olmuyor muydu? Gerçi açılmadan da nasıl geçecek ki o sıvı? O zaman da açılmış gibi geliyor insana. İki uçu ’lu değnek
Evet canım basınçlı verdikten sonra diğer tarafta saç kılı gibi bak işte o açılmış mı demek oluyor noluyor onu doktor söylicek

Evet canım basınçlı verdikten sonra diğer tarafta saç kılı gibi bak işte o açılmış mı demek oluyor noluyor onu doktor söylicek
herturlu ıkısındende geçmiş sonuc olarakkk. bırınden guzel dıgerınden zor mor gecmıs ama . e spermde gırmek ısterse gırebılır yyanı

Baksana kuzum sende şöyle incecik geçiş yolu görünüyor mu? Varsa açılmıştır bence. Ben senin görselinde ikisinde de bu ince yolu göremedim ama geçtiğine göre olmasın lazım.

Eklentiler

• 69682B70-7AA9-411D-B2FD-0A4771574DCB.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…