Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba. Eşimin sperm değerleri ameliyattan sonra yavaş yavaş yükselmeye başladı. Eşimde de ultrasonda reflü çıkmıştı.Bence operasyon olsun biz faydasını gördük

Merhaba. Eşimin sperm değerleri ameliyattan sonra yavaş yavaş yükselmeye başladı. Eşimde de ultrasonda reflü çıkmıştı.Bence operasyon olsun biz faydasını gördük
Anladım ne zaman oldu acaba operasyonu eşiniz yani fayda sağladı diyorsunuz öyle mi inşallah tez vakitte gebelikte oluşur kimileri 2 ayda kimileri 3 4 ayda değerler yükselince gebe kalabilmişler bizde en kısa zamanda ameliyat olalım istiyoruz inşallah bizim değerlerde düzelir

Onu sen anlamazsın ama ultrasonla bakıp öyle yapmayacak mı iğneyi? Doktor bakacak yani yanlışlık olmaz
Aynen... O yapacak... internette doktorların makalelerinden alıntılar yapılmış erken vurulursa yada geç vurulursa çatlayan yumurtaların karın boşluğuna gömülmesine neden olur yazıyor.. artık kendimizi doktorun eline teslim ediyoruz. güvendiğim ve başarılı bir doktor kendimi ona emanet ediyorum sonumuz hayrolsun inşallah...

Harika haber bence bu. En büyük sorun kadından yumurta toplama kısmı çünkü. Sizde sende hiçbir sorun yok hiç endişelenme. Spermi bakıp tutup seçecekler zaten sağlıklı olanı
Günaydın kızlar
Günaydınnn canumm
Canım ben sana bilime ters bi insanım demiştim reglde daha yükseliyor benim vücut ısım U Uzaygemisi35
Haydaa çok şaşırdım ya. Bozuk çıktı kız iyi mi

Şaka bir yana benim derece eski dijitallerden. Bir de hep yatakta ölçüyom kalkınca veya uyandıktan baya bir süre geçerse değişiyor derece bende hep. Anlamadım bu işi valla kabullenemiyorum derece bozuk ya bence

Hepimiz öyle yapıyoruz. Amin inşallah hayırla, sağlıkla ilerlesin herkesin süreci. Doğru zamanda yapılır inşallah iğnen

bu ay benimde 37.8e kadar yükseldi.. ara ara giriyordu sıcak basması kesin hamileyim dedim. ama 5-6 gün erken geldi reglim(
Hay Allah ya benim iki aydır saat gibi ateşine göre regl geleceğini anlıyorum. O nedenle çok şaşırdım sizin böyle demenize. Tek güvenilir dayanağım oydu benim

Benim vücut ısım normalde de yüksek canım ama mesela regl dönemi eşim bile sarılsa senin ateşin var der

Geçen ay estradiol 20'lerdeydi ya o zaman yumurtalarıma da bakılmadı ama bana yumurtalarım gelişmedi gibi geliyor. Ya yine öyle olursa diye biraz kendimi yiyorum ama diğer yandan da kendimi silkelemeye çalışıyorum "böyle şitrese girersem hormonlarım da üzülür yumiler de" diye. Merakla bekliyorum bööööyle işte

Hay Allah ya benim iki aydır saat gibi ateşine göre regl geleceğini anlıyorum. O nedenle çok şaşırdım sizin böyle demenize. Tek güvenilir dayanağım oydu benim
Herkeste farklı seyrediyor demek ki canım benim regl olduğum zamanlarda, serviste de ateş ölçümü yapılıyor her sabah 37,2 lerde falan çıkıyor

Benim aklım hala dediğin şeyde. Yataktan çıkmadan uyanır uyanmaz ölçüm yapılması şeklindeydi benim okuduklarım da. O etkiliyor olabilir mi çünkü doktorların sayfalarında da yazıyordu sanki ateş takibi

:)) benim ilk hamileliğimde ateşim 40a kadar yükseldi ertesi gün beta hcgm 76 falan çıkmıştı iyi olduğum halde ateş yükseldiğinden hamilelik olabileceğini anlamıştım. regil öncesi en fazla 37.1 çıkıyordu benim.. dün doktora gittiğimde antibiyotik yazdırdım vücudumda demekki bi yerlerde bi iltihap durumu söz konusu ki bu kadar yükseldi dedim..şimdi antibiyotik kullanıyorum..

Ekim ayında oldu ameliyatını. 800bindi 3 ay sonra yani ocakta tekrar baktırdık 3 milyon olmuş doktorumuz bence iyi ilerledi mucize beklemeyin hemen dedi. Bu değerlerle kesin hamile kalamazsın demiyorum oladabilir tüp bebekte düşündürebilir dedi. 1 senedir hiç gebelik oluşmadı inşallah daha fazla beklemeyiz sizde bizde. Sizin sayılar nasıl?

Şuan ölçtüğüm o şekilde, yataktan kalkmadan ölçtüm zaten hep yani harekete geçmeden sadece bu uyanır uyanmaz ölçülen diğerleri uyandıktan 5 dk sonra falan tam kalkarken yataktan o şekilde ölçüyorum, benim vücut ısım reglde yükseliyor şuan avuçlarımın içi alev atıyor

inşallah canımcım bazen 12 de bazen 14 te yumurtlama oluuodu bende bazı aylar hiç
olmadığı da oldu yani tamamen muallak benim şansa aslında ilişkiyi döngünğn 12 ve 14. günü yaptırdı. 25 subatta regl olmuştum.
ben suan sabah akşm vajinal yolla progesteron kullanıyorum bir de .
inşaalah güzel haberler almak nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…