Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
"Aynen öncekini de ben doğurmamıştım zaten, o da boştu" falan diyeceksin böylesine. Ne kadar hadsiz insan var ya ortalıkta
Ben kimseye böyle acı laflar etmeyince birden duyunca afallayıp kaldım. Allahın takdiri tabi diyebildim sadece. Ama zaten takıntı yüzünden tedavi görmüş bir insanım. Ve bu laflar sonraası pazartesiye kadar olan süreçteki stresimi düşünnn. Helal etmiyorum hakkımı.

Ay sakın. Densiz densiz insanların lafına ne bakıyorsun. Biz dualarla çağırıyoruz bebiklerimizi. Hayırlısıyla sen de güzel haberi getireceksin bize ipek_annesi ile beraber

Ay sakın. Densiz densiz insanların lafına ne bakıyorsun. Biz dualarla çağırıyoruz bebiklerimizi. Hayırlısıyla sen de güzel haberi getireceksin bize ipek_annesi ile beraber
İnşallah canım benim inşallah. Bende hepinizden çok güzel haberler alacağım biliyorum inşalllaahh Pazartesi buraya iyi şeyler yazarım inşallah

Ne saçma insanlar var cidden ya inanamıyorum gerçekten
Sen gönlünü ferah tut sağlıkla geçicek herşey inşallah.

canim seni panikletmek istemem ama başka bir doktora daha gitmeni öneririm. Çünkü hamileligimi ogrendikten bikacgun sonra kanamam oldu ve doktora gittik. Keseyi görmüştük. Öyle olunca hastaneye yatışım yapıldı hafta sonuna denk geliyordu çünkü ve kanama alanım olmadığı halde progestan kullanıldı. Hastaneden çıkarken de kalp atisim görüldü kanamam durdu ama proluton iğne kullanmaya 15 gün devam etmiştim. Progestanin kanama alanını kuculttugunu de okumuştum.. yinede sen bilirsin tabiki. Bian evvel bu süreci atlatıp sağlıkla gelişimine şahit olursinuz bebeğinizin

Sahibinden. Com a bakabilirsin günlük kiralık apart dairelere canım
Sagol kuzum
Insallah canimm bende sali gunu icime sinerse onlara okey derim heralde. Ama pazartesi gunu mra da gorusme isticem. Cumadan once gorusme ayarlayabilirsem daha cok onlada yapmak istiyorum

Amin inşallah canım ❤Allah' a emanetler
Annem babam benim biraz yaşlıdırlar ben son cocuğu ,kendileri iyi olsun yeter bana haýr duaları

Ayyy kim o gereksizler ya ne saçmalamışlar?!! Valla kim olduğunu bilmiyorum ama hayatından çıkarmayı bile düşünmelisin bu insanı. Yani zaten bir hamile insanın nasıl stresli olabileceğini düşünmeleri lazım. Böyle bir durumda insan aklından geçse bile bu kötü olasılığı söylemeye iki kez düşünür. Sen hiç bakma onlara. Sağlıkla pazartesi göreceksin duyacaksın bebişini. Sonra da ara o insanları doktor evet boş dedi ama sizin beyniniz boşmuş de endişelenip haftasonu zehir etme bebişr de stres hormonu yükleme
Hahah ben de daha ilacı bırakır bırakmaz oldu bu iş dedim sonra eşimle doğum fiyatlarını öğrendik, oha dedik, biz sigorta yaptıralım dedik. Sigortanın bekleme süresi yok ama son adetin sigortadan sonra olmalı. Azıcık var yani. Biz garanti olsun diye o ay korunduk. Çünkü hemen şakkadanak hamile kalcam hahaha hatta o kadar korunduk ki hiç şaapmadık öyle bir korunduk

Bence bu süreçler bizim için bir olgunlaşma süreciydi aynı zamanda. Daha sakinliği, sabretmeyi öğrendik. Her olasılığa bir şekilde hazır olmsya çalışıyoruz. Böyle daha güzel olacak bebişlerimizle kavuşmamız
Gerçekten şok oldum ya kimseye söylememek lazım gerçekten bence başlarda. Ruh emiciler.

Çokta önemli bir zat değil kendisi oğlum oyun oynarken bahçede benim kardeşim olcak demiş komşunun biride duymuş hemen beni aradı. Zaten haz etmiyodum. Dahada görmem. Pislik. Takmamaya çalışıyorum canım benim çok sağol

Gecmis olsun kanaman lekelenme seklinde miydi ?yoksa kırmızı mı ? şuan ne durumdasın canım ? Bebek nasıl ?

O korunmalar. O özgüven ah ah insan sonradan dönüp nasıl da gülüyor. Kesinlikle bize çok şey öğretiyor bu süreç. Sonu ballı kaymaklı olsun da bunları hep gülerek analım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…