Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benimki su olmasa teyemmüm yapar toprakla gerekirse öyle bi istekli bu aralar ovülasyon testi yapmadığım için ama yaptığım zamanlar ben kovalıyordum kendisi kacıyodu
Ben hiç kovalamadım gerçi. 2 yıldır hep 2-3 günde birdi zaten de fazlası yoruyo

Kızlar çok güzel bi listemiz oldu herkes batdaşının elini tutsun bu ay güzel haberler alalım
Ayyy çok güzel bence de biz Canikox ile batdaşız daha önceden de topikdaş olmuştuk hadi birbirimize uğurlu geliriz İnşallah
Ben de strese sokmucam kendimi artık ya
Çamaşırlar için link isterim valla süpersiniz
Hahahah +1
1 hafta öncesinden ya çok diil:)
Çok iyi ya daha ilişki olur olmaz test yapasım geliyor benim yani yapmıyorum tutuyorum kendimi bata kadar ama sürekli karnıma bakıp oldun mu bak söyle bakayım orda mısın diye konuşuyorum kendi kendime öyle bir yöntem olmalı bence artık yaaa yıl olmuş 2020 hala bata kadar belli olmuyor doğru düzgün isyan edicem
Canlar akıntımın içinde kan gibi nokta nokta bişiler geldi çatlamadan mı sizce?
Olabilir canım pek çok kişi bu şekilde yaşayabiliyor.
Benim batdaşım U Uzaygemisi35 miş Gerçi benim tarih net değil ama olsun
Canım benim de tam belli sayılmaz birkaç gün oynayabilir ama bakalım biliyorsun geçen ay test yapayım mı diye demeden erken geldi benim. Yumurtlama da yarın falan olur diye düşünüyorum
Bu ay benimkinde de bi haller var acaba havalardan mı
Canikox @masalkzz havalar azcık serinledi ya adamlar kendine geldi
Olabilir. Sıcakta mayışıyordu. Havalar serinleyince canlandılar sanırım
Hahahah yaa sıcakları sevmiyor mu sizinkiler de ben de kışın üşüyorum ya
Yaza kalmadan inşallah hamile kalırız
Ayyy yaza doğururuz bile inşallah uğurlu gelsin bu laf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…