Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya ama gördün sana tablomu attım. Düşmedi senin ateşin düşmedi. Bugün bat günüyse zaten dünden yavaştan düşmesi lazımdı
Anlamaz o anlamaz. Sen ona şey de "Sen hamile değilsin. Senin kocanın hamile karısı yok. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?". O böyle şeyler duymak istiyor. Hee hee de geç

Anlamaz o anlamaz. Sen ona şey de "Sen hamile değilsin. Senin kocanın hamile karısı yok. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?". O böyle şeyler duymak istiyor. Hee hee de geç
Valla ya daha napayım ne diyeyim hadi şimdi neyse de yeminle 3 aya kadar bu kız hamile olmadığını iddia edecek gibime geliyor

Hadi Allah kurtarsın çabucak canım

Ben ki kaygı deposuyum, mis gibi uyudum hatta yataktan sürünerek çıkıp gittim. Raad ol

Jane Jetgil sınavda başarılar sleepy05 canım senin de filmin rahat geçer inşallah, güzel haberlerle bekliyoruz

@ipek_annesi iyi misin? bizi güncelle
sleepy05 geçti mi bitti mi? güzel sonuçlarla gel. kadıköy'ü tavaf etmeden bize yaz
yildizsavascisi kayıplardasın
Herkese günaydın, çok teşekkür ederim kızlar güzel dilekleriniz için
Yoldayım gidiyorum, çıkınca yazacağım

Balkon camını silmem lazım mutfak dolaplarının içini boşaltıp silmem lazım çok iş annecim
Oh oh harika uzanmalı eğilip kalkmalı harika işler süper ya yapma kız bugün. Regl olursan yarın yaparsın. Tamam şimdi etkisi yok tutacak bebek her türlü tutar falan diyeceksin, ben de evet doğru diyeceğim, ama sen gene de yapma. Kocan da yokmuş keyifli bi cumartesi geçir ya
Hahah bu ben. Her ay dip köşe temizlik için regl olmayı bekliyorum Böyle bir düzen oturttum kendime
Hahahah ben de. Eşim de yaptırmıyor çoğu şeyi aldı benden. Ben de napiim amaan diyorum

İyi madem koca bi dilim çikolatalı pasta ile filtre kahve içim teşekkürler motivasyon için kızlar işte aradığım motivasyon şekli

Basit kist sanırım, çünkü hiçbir doktor tür belirtmedi, dermoid ya da çikolata kisti gibi.
Ondan önce çocuk olana kadar da eşimle uğraştım, binbir naz niyaz, çocuk olsa mı, nasıl bakarız, öyle mi böyle mi, yeni gelin gibi. Hiç demiyo ki sen 30 yaşındasın, ben 35 olmuşum daha neyi beklicez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…