Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Regl olmadım daha eşim yok evde bebiş
Ya dün ben uykulu ve sonradan gördüğüm için mesajları hiç anlamadım senin durumu. Bir regl lekelenmelerim başladı falan demişsin şimdi olmadım diyon. E olmadıysan derece yüksek hala, hala umut yok mu var bence ben bu ay kabullenemedim bu durumu ya
Hay Allah, ne kisti bu türü belli mi? Çikolata kisti, dermoid kist, basit yumurtalık kisti? Çikolata kisti genelde hamilelik hormonlarıyle geriliyor. Burda S sedanur4004 arkadaşımız da bilmeden 11 cm kist ile gebe kaldı. Onun da patlama riski olursa ameliyat edecekler ama gerileyebilir de. İnşallah senin bir an önce kendiliğinden geriler. Bebişin iyi olması çok güzel bir haber . Konu ameliyata gelirse de bu ameliyatları artık rahatlıkla yapıyorlar, su gibi geçer inşallah.
İnşallah, bu düşük tehlikeleriydi, kistlerdi derken ailelere bile 4. ayda daha yeni söyledik.
Annem kızdı, istersen anne ben doğurmaya gidiyorum deseydin biz peşinden gelirdik diye.
Ayy gerçekten mi. Benim de korkum bu, ömür boyu başıma kakar, ben arkadaş gibiyiz yakınız sanıyordum, hiç söylemeseydin kızım dış kapı gibi falan der
Kızlar günaydın ne yapacağımı bilemedim size göre hamile miyim
Bat ne zaman? Herhangi bir çatlatma iğnesi falan vuruldunuz mu onun etkisi olabilir mi? Yoksa bence baya var gibi. Kan verin takip edin artışı

Aynen öyle ben sonuna kadar hak veriyorum. İstedikleri kadar kızsınlar o da kabulüm diyorum baştan. Şu an da tüp sürecine girdiğimizi bile bilseler milyonlarca soru, o bakışlar falan. Zaten biz ne hale geldik daha hiçbir şey elde edemeden, bir de dediğin gibi açıklama yapma gücünü ben de kendimde bulamam dedim. Sen sağlıkla bebeğini kucağına al da herkes unutur gider zaten

Napayım yatağa mı yapsaydım diyorum. Önceden gitseydin diyor. E gittim gelmedi napayım. Komutla çalışmıyor ki bu canına yandığım aynen öyle kuzum sabaha kadar kımıldamadan yatıyorum hep yine olmuyor napalım

İyi ki bi seks yapıyolar cidden çok emek veriyolar helal olsun bu erkeklere valla bi de kadını suçlayıcı tavırlar. Olsa yüz kere olurdu, neden tuvalete gittin bilmem ne.
Aynen yaa üstelik yaptıkları şeyi de işkence sanarsın.. Hiç demiyor belki benim spermlerimde sıkıntı var bi test yaptıralım falan.. Aman napayım bir sürü video izledim siz ayakları kaldırana kadar zaten Spermler çoktan rahim kanalına giriyor diyor. Kısmet.

Sabah sabah sıcak su da almadı, kombi kafayı yedi. Duş alamadı ona dellendi biraz da. Sinirini de benden çıkardı işte.
Ben daha önce de dedim sana eşin bence çok önemsiyor, sadece senin beklediğin gibi yansıtamıyor bunu sana. İstemiyor olsa daha farklı davranırdı. Onlar da öyle mahlukatlar işte, bizim gibi duygularını ifade etme kabiliyeti yok

Gerçekten benimki kan verirken ruhunu teslim etmemek için tavana falan bakıyor. Bizim çektiklerimizi asla çekemezler zaten onu geçtim bunlar doğuma da giremez böyle
Ay geçircen şaplağı bunlara rahim filmi tarzı bi şey geçirseler 10 yıl bak ben çocuk için bunu bile yaptım diye söylenirler, abi bu süreçte yaptığınız tek katkı sperm vermek, bi de hala söylenmeler bi memnuniyetsizlikler. Alıcan kırbacı vurucan vurucan susacaklar

Çok zor şeyler atlatmışsın. Kesinlikle insan bu süreçte gebe kalmaya çalışırken ve kaldıktan sonra yaşadığı stresleri bir kendi biliyor. Zor şeyler gerçekten. Aileler de kendi açılarından bakınca belki öyle hissetmeleri de normal ama bu süreçte en önemlisi bizim nasıl rahat ettiğimiz.

Yok canım doğal yollarla denedik. Bat salı günü bugün yumurtlamanın 11.günü rüya görünce yaptım hemen

kendi kendine hamile kalabilseydim, 3. Bebemi doğuruyo olurdum

Yok canım doğal yollarla denedik. Bat salı günü bugün yumurtlamanın 11.günü rüya görünce yaptım hemen
Bence var gibi ama bu testler yanıltabiliyor da. Ya her gün sabah idrar testi yapıp koyulaşıp koyulaşmadığına bakın, ya da kan verin 2 günde bir artışı takip edin sağlıklı bir gebelik mi diye

Bunları ben hep söylüyordum da zerre etki etmiyordu. Dün tüp görüşmesinde doktor bana yapacağı her şeyi tek tek anlatınca dank etti bir şeyler adamda. İnşallah o anları unutmaz da kalıcı etki olur

U Uzaygemisi35
-dün peçeteye gelen akıntı lekelenme tarzı bişey vardı
-şuan bişi yok, hala sökülmedim
-beklemedeyim
Teşekkürler
Tamam ya yerleşme kanaması o işte. Lekelenme ya da basit. Oldu bu ay ya ateşin düşmedi işte düşmedi görmüyor musun @terelellidenhalliceyim in Müge anlı repliği gibi senin reglinn yok yokk

U Uzaygemisi35 kardeş bu bizim aklımızla oynamaya ant içmiş. ben anladım
Valla ya dünden beri zaten ben de bir yerlere git gel doğru düzgün bakamadım anlamadım bir regl diyor bir başka şey diyor. Ateşi de düşmemiş bence fazla ateşten kafa gitti onun da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…