Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Uyuyamayangillerdenmisiniz?
biz manyak gibi aynı gün içinde önce tüplü dalış görüşmesine gidip ordan bursa'ya hasta ziyaretine gidip bir de geri geldik. hepsi dokuz saat içinde oldu. şu an dengem şaşık, vertigom da hortladı. öyle mal gibi koltuğa yığılı kaldım. yatağa da gidemiyorum. gitsem de uyuyamam. mala bağladım

Kocan bursalı mı kız?

uff baya yorulmuşsun be, ben zaten yorgun olunca uyuyamıyorum eşime diyorumki yorgunluktan uyuyamıyorum, çok saçma diyor. Abi yorgunken uyuyamıyoruuğğm işte hahshsh

Kızlar bu gerçek mi daha reglime bir hafta var hesabıma göre çok karnım ağrıyordu bende akşam test aldım içimden öyle geldi, sonra yapıp 5 dakika bile bekleyemedim eşim geldi ben de dolaba koydum görmesin umutlanıp üzülür diye , ve az önce hatırladım gidip baktım aradan saatler geçmişti gerçek olabilir mi,

Eklentiler

• EAEF5727-B01E-4585-8B2D-FA3ABD9B02C6.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 55
  • C6642851-08E9-4F5B-BB51-F35E66F9DD1B.jpeg
    63,5 KB · Görüntüleme: 51
İdrar damlatılan yere su damlatıp baktın mı kuruma çizgisi mi diye?

uff baya yorulmuşsun be, ben zaten yorgun olunca uyuyamıyorum eşime diyorumki yorgunluktan uyuyamıyorum, çok saçma diyor. Abi yorgunken uyuyamıyoruuğğm işte hahshsh
Aynısını yaşıyorum ben de. Benimki de bana söylendi gidip yatıcam ben diye. İki dakka sonra geri geldi o da uyuyamamış ahshhd

Aaa aaaaa acaba hemen mi çıktı çizgi baya belirgin yarın tekrarla sana erken gebelikle hadi inşallah olsun yaa

Ya ben bu meşaza nasıl cevap vercem

Kocana da bana yaptığın gibi yapıyon, söylenmemi istemiyorsan yapma

Allah yardım etsin canım inşallah ödemelerde.

Doğru dedin sheridans kahveli de güzel oluyor c
Orasını kendin bilcen. Her şeyi de devletten bekleme. Amin inşallah hepimize yardım etsin. Düz yoldan da dolambaçlı yoldan da cep yakıyor çocuk denemek. Ayy pis o pis öğk içme, su vereyim mi ben sana

İdrar damlatılan yere su damlatıp baktın mı kuruma çizgisi mi diye?
Aaa aaaaa acaba hemen mi çıktı çizgi baya belirgin yarın tekrarla sana erken gebelikle hadi inşallah olsun yaa
Yaa bilemedim ki kuzu o kadar aksi bir şey oldu ki tam testi yaptım geldim odaya eşim oat girdi eve panikle alıp banyo dolabına kaldırdım kurumamıştı zaten idrar yeri çok uzun sürdü, inşallah geröektir daha önce kuruma çizgisi yaşadım ama hiç bu kadar pembe ve kalın görmedim, sabah erken gebelik testi alacağım aynen,

Hahshahagagagahsg
Yarın çalışmıyosanız oturun film izleyin benimki çalışıyo uyuyo
Ben tam zamanlı ev hanımıyım corona bitene kadar bir tarafım yemiyor işe girmeye çünkü ikimiz de alerjik astımlıyız. Bir de ben geçen kış domuz gribi geçirdim bayağı ağır. Çok korkuyorum. Annemlerle bile maskeyle kapıdan görüşüyoruz. Bursa'da da o yüzden kalmadık. Hastanede annesini maskeyle gördük çıktık. Eşim normalde de haftada 2-3 gün evden çalışıyordu. Pandemi başından beri tamamen evden çalışıyorlar ama yarın çalışmıyor. Film de kaldırmaz beynim. Tv de kapattım telefonda takılıyorum. Bir daha şansını denemeye gitti şimdi o da

Pembe olması beni de işkillendirdi, sen yine de sakin ol inşallah vardır diyelim yarın bi tekrar et bakalım ne çıkacak inşallah vardır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…