Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet ya bu kadar kritik birkaç günümüz var koca ayda. Bir kere kaçtı mı bütün bir ay gidiyor bizim rezervimiz gidiyor her geçen ay ekstra zorlaşıyor haberleri yok. Bence gerçekten bilgisizliklerinden kaynaklanıyor olur yea herkes nasıl hamile kalıyor olur bizim de kafasındalar. Ama ne kadar parametre olduğunun ve rastgele ayın herhangi bir günündeki ilişkinin hiçbir ile yaramayacağının farkında değiller.

Evet minseo doğarken bile ay dur şimdi doğum kanalında bir şey olursa bak ne doğcam ya yan masadaki kadının çocuğu oksijensiz kalmış bende de varsa falan diye düşünmüş olabilir

Bence de sabrımız sınanıyor gerçekten. Ve daha olgun daha sağlıklı anneler olacağımıza inanıyorum inşallah. Onlar çocuklarından şikayet ederken biz çocuğumuza her baktığımızda onun olmasını ne kadar istediğimizi onun için nasıl çabaladığımızı hatırlayıp öyle davranacağız ona.

kesinlikle katılıyorum canım, benimkisi de aynı telden çalıyor.

Bence sen rahim filmi cekil bi an önce belki tüp tıkalı bunca zaman boşa vakit kaybı sorun yok es de sorun yok düzenli ilişki var tek aklıma gelen rahim filmi
Yakın bir arkadaşım var adı Sinem. 4 yıldır evli. İstanbulun en iyi hastanelerinden birine düğünde takılan alktınları satıp 2 kere tüp denediler, olmadı. sonra rahim filmi çektirmiş, rahminde sıvı varmış onu da almışlar. doğal yolla gebe kaldı. Tabi rahim filmi sıvı alınması elde avuçta çok da para kalmadığından devlette yapmışlar. Şimdi kontrolleri küçük bir özel hastanede yaptırıyor...

Canım sende başta test varsa, erken test felan yapsana :))

Geçmiş olsun canım, acil şifalar. Bizler de bekliyoruz birkaç gün daha :)

Reactions: niw
Aynen ben de öyle düşünüyorum.. Hatta uzun süreçlerden sonra hamile kalan anne adayları bence çocuğuna daha ilgili, özenli bakıyor....

Merhaba kızlar 9 gün oldu adet olmayali bugün çok fazla bel ağrım ve karın ağrım var idrar testi negatif sizce neden olur bu durum yaşayanlar var mıdır inşallah bende hayırlı haberler alırım
Progestan kullanıyor musun kuzum? doktorun ne dedi.. kan vermen lazım, sonuca göre ilaç kullanıyorsan bıraktırır regl de 3-5 güne gelir. Kullanmıyorsan belki kontrol verebilir.. adet söktürücü de verebilir...

Valla ya.. Kılı kırk yarıyorlar.... ay, bugün de mi yapıcazz..... Sanki ben kendime istiyorum bebeği... Kendimi kurulu robot gibi hissediyorum...Ver tüpe örneği, tamam geri çekil diyesim var :)))
Tüpe veriyorsa yine iyi. Benimki tüpü de ben olarak görüyor galiba, ona da nazlanıyor
Ben doğurabilirsem yedi yaşına girdiği yaz işe sokacağım. Biraz da o çeksin. Maliyetini karşılaması lazım

Tüpe veriyorsa yine iyi. Benimki tüpü de ben olarak görüyor galiba, ona da nazlanıyor

Ben doğurabilirsem yedi yaşına girdiği yaz işe sokacağım. Biraz da o çeksin. Maliyetini karşılaması lazım
Hahahaha çok mantıklı canım haklısın valla ben de oyuncaklarını eskitiyorum, kendi bilir geç kalırsa yeni hiçbir şeyi kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…