Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hahahah ayy o da kötü yaa haşlanmış patates falan ye tuzlayıp bastırır mideni bence değişmez artık, isim düşündünüz mü prensese

Alıcan eline kırbacı sıraya geçircen böylesini

Hahahah ayy o da kötü yaa haşlanmış patates falan ye tuzlayıp bastırır mideni bence değişmez artık, isim düşündünüz mü prensese
Valla yedigim tek sey ayva muz portakal ha bir de su
ismi cok bastan beri hazir balimm ben bir kizim olursa Zeynep olsun istiyordum esimde kirmadi sagolsun..
Bir de Asel anlami cok guzel diye 2 ismi olsun dedim.. Zeynep Asel olacak nasipse

geldi mi
üst üste gelir

kızlar ben hala adet belırtısı felanda yasamıyorum cıdden ben bu ay yumurtlamadım dıye adet olmıcam sanırım ya. tarlusal alsammı bian once.
off ne guzel catlama gunumden snra 14.gun adet oluyodum şaşmıyodu ılacı ıctım hıc yumurtlamadm ya. .kucuk mucuk oluyodu belkı yumurta ama yınede duzenlıydı reglm

Kesinlikle haklısın canım, yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah bizlere

Ay yok artık yaaa insanların hadsizliği. Dalga geçer gibi bir de akıllrı fikirleri milletin yatak odasında çok acayip gerçekten nasıl utanmadan sorabiliyorlar hayret ediyorum anlamıyorum.

Yani bir de sana bile böyle sorabiliyorsa kim bilir arkadan ne konuşuyodur diye düşünüyor insan. Akıl alır gibi değil Allah sabır versin canım.
Canım kendin alıp kullanma doktor kontrolüne git öyle kullan bence mutlaka. Farklı bir durum varsa önce kontrol edip öyle verir muhtemelen kanda gebelik bakar yine de garanti olsun diye bence baktır istemese bile ilacı kullanmadan önce

Yeni tarihin ne canım
Bayadır giremedim canım. 15 Mart bat. Dr a gittim bu arada. 5 aydır deniyoruz olmadı diye. Genel bir muayeneden geçtim. Hamile kalmam için herhangi bir problem yokmuş çok şükür. Yine de hormonları kontrol etmek için kan tahlili, amh değeri vs. Eşim de sperm testi yaptırdı. Bakalım bekliyoruz. Bu dönem yumurtlama dönemim olduğunu söyledi dr gün aşırı ilişki olsun dedi. Şimdilerde değerlendiriyoruz yine bu ay’ı, sonuçları beklerken

İlaç ne zaman bitiyor kuzum? İnşallah güzel haberler alırsın, duam seninle benim de eşimin doğum günü 19 mart dayanabilirsem ona surpriz yapıcam :) Tabi nasip olursa.
İnşallah kuzum ya çok teşekkür ederim, sanada nasip olur umarım istediğin sürprizi yapmak
Ben pazar akşam attım son ilacı, şimdi beklemedeyim

En iyi bat tarihinizi baz alin,oncesinde yapicaksanizda kendinizi boş yere uzmeyin
Cunku bu kadar erken kanda bile cikmaz birakin idrarda çıksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…