Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok haklısın ürologlar bu konuda kadın doğumculara çok kızıyor zaten, eşimin samimi olduğu bi ürolog var o da aynı şeyi diyor altta yatan sebep araştırılmadan takviyeleri dayıyorlar kadın doğumcular hemen ilaç vereyim kafasında diye kızıyor

Rica ederim. Bir yazı paylaşıyorum ona da bir bakarsın. Hatta yildizsavascisi fiona13 ipek_annesi siz de bakın isterseniz. Kontrole gittiğimizde ürologla konuşacağım D vitaminine de baksınlar eşimin diye.
Yani olacak iş değil. Şuursuz birine denk gelsek bana da böyle kafalama dalacaklardı demek ki ilaçlarla iğnelerle. Belki ilerleyen süreçte gerek kalırsa yine o tedaviyi göreceğim ama sperm düzelmeden ne işe yarar ki? Yazık değil mi o ilaçlar alt üst ediyor kadının vücudunu. Ne kadar az maruz kalsak o kadar iyi. Hatta hiç kalmasak en iyisi

D vitaminide yazmıştı ikimiz içinde. Biraz corona yüzündende yazdı sanırım. Sperme de etkisi olduğunu sayende öğrenmiş oldum
Haklısın biz kadınlara yazılıyor hep birsürü ilaç, keşke gerekmese bu kadar.

Aynen deneme tahtası olan hep biziz

minseo Yeni bat 13 mart diye düşünüyorum. Çünkü 28 günde bir gelirdi ama iki aydır şaşırdı iyice. Gecen ay 26 günde geldi bu ay da 30 günde. Ve çok ağrılı hemde çok fazla geldi. Şimdi de sadece damla damla geliyor ve kesilecek gibi. Anlayamadım yaa

Selam kızlar
Bende bugün regl oldum.. daha önce bahsetmiştim çok stres yaptığım bi durum var hatta hep hamile kalırsam ne olucak o durumda napıcam düşüncesi var sürekli.. Hal böyle olunca beynimin savunmaya geçip hamileliği engellediğini düşünüyorum.. bende düşündüm taşındım önce bana stres yapan bu durumdan kurtulmam gerektiği kanısına vardım.. rahatlamam en az haziranı bulucak gibi ve ben artık ovulasyon o bu hiçbişeye dikkat etmiyorum yapmıyorumda hissiyat olarak yaza hamile kalacağımı kodluyorum beynime, o yüzden adet olduğuma bu sefer hiç üzülmedim.. İnşallah umduğum gibi olur herşey

İnşallah umduğunu bulursun kuzum

Bu şekilde kendinizi motive edebilmeniz bile bir başarı Tebrikler. Hep bu stres değil mi zaten hayatımızı mahveden... inşallah hakkında hayırlısı olsun canım

Evet regl bitince yeniden ayağa kalkarız evelallah
inşallah bebiş gelecek ve gerek kalmayacak
İnşallah tatlım
Hakkında hayırlısı olsun canım, seni üzen şey her neyse umarım çözüme kavuşur

benim bildiğim tek punch ektedir
benimde aklıma blayına gittiğimiz otelde verilenler geldi daha ilk gün gittik giyindik akşam yemekten sonra eşimle oturduk balayı çifti olunca masamız içki doldu taştı hayatımızda ağzımıza sürmemişiz tabii biz istemiyoruz dedikçe geldi...azıcık denesekmi dedik hepsinden birer yudum aldık... sanırım 15 tane falan vardı bi tane sütlü vardı hiç unutmuyorum onun tadına baktıktan sonra eşimle tuvalete zor yetiştik tuvaletten mesajlaşıyorduk çıkıyomusun yok birazdan falan yarım saat wcde..öldük bi dahamı öyle karışım içki tövbeeeee....:)))

Balayı diyince aklıma gelen tek şey margarita

proxeed mi verilmişti..ne verilmişti??? artış sağlanabiliyor yanii... e süper...

canım bizim çok düşğk çıktı eşimde kadın doğumcumuz iki tane ekmeğe kırılanlardan verdi eşime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…