Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar yurtdışında 2 yıla kadar normalmiş bebek olmaması. Doktorlar öyle değerlendiriyorlarmış bi yerde okumuştum. Bende bekliyorum temmuzda 2 yıl olacak tam. O yüzden 2. Yıldan sonra başlamayı düşünüyorum tedavi neyse artık. Psikolojik olarak hazır değilim çünkü tedaviye başlayıpta hala negatif olmasına.. o yüzden sen hazırsan çektir, değilsen bekle derim minseo

Ya bu o kadar kişiden kişiye değişen bir şey ki, insan ne yapacağını şaşırıyor. Ben de önümüzdeki ay çekileceğim canım bu ayı da geçireyim de 13 martta regl olursam 20 martta çekileceğim

Daha çekilmedim canım, 14 gün progestan kullanacağım, bugün alıp başlayacağım. Regl olduktan sonra çekileceğim Sonomed kliniğinde.
Normal morfoloji 2 çıktı, konsantrasyonda 9 milyon.
Eşine sadece takviye mi verildi iki test arası süreçte? Morfoloji düşüklüğünün sebebi araştırıldı mı? Sonuçlar duruyorsa paylaşabilir misin? Çatlatma iğnesi denenecek, sonra aşılama yapılmayıp tüp bebek mi denenecek yani?
Ben de aynısından yaptım. İlk başta karışık geliyor ama alışınca çok eğlenceli Allah gönlüne göre versin inşallah kuzum
Bayağı karışık geldi ya ama sanırım çözdüm. Yine ilmek yutmazsam bu sefer olacak gibi. Amin inşallah hepimizin
Kızlar bana fikir verin. Rahim filmini bu ay mı çekileyim önümüzdeki ay mı?
@Uzaygemisi35 @terelellidenhalliceyim @GeminiWoman @fiona13 pcoscuk @Random33 @ipek_annesi @evrem92 Jane Jetgil
Bu konuda ben de hala gelgit yaşıyorum ya. Mart kampanyamız ağır basıyor içimde Eşimin ilaçları 10 mart gibi bitecek sanırım. Onun test ertesi gün yapılsa, sonuç da bir gün sonra çıkacak. Benim reglim mart başı görünüyor ama benimki birkaç gün ileri geri oynama yapabiliyor. Regl olsam da testten önce gidip çektirmem gerekecek gibi çünkü reglin hemen bitiminde çekiyorlar. Kafalar karışık. Tedavinin sonucunu görmeden hiç çekilesim yok. Senin de Klomen etkisi devam ediyorsa bu ay da beklesen mi bilemedim ki ben de. Eşine sor diyecektim. O da bekleyelim demiş yanlış okumadıysam
Senin tedavi olduğun yer tüp bebek merkezi mi? Eşine takviye veren de mi tüp bebek merkezi?
Çok kararsızım sürekli fikir değiştiriyorum eşim de 1 ay daha deneyelim öyle çekil acele etme diyor
Doğru hatırlıyormuşum şimdi buldum bunu
Burdayım canm sabah gec geldik işe kardan dolayı bakamadım telefonda . Akşamda bıraz romantik bi masa kurmuştum bakamadım ondan gruba cok
Oooooooooooooooooo meditasyon gecikmeli göstermiş fingirdetici etkisini. Biz de mi yapak
Carsamba gorusmem var
Doktorum gecen hafta cok ugrasicaz durumun zor dedi
Bende cocugu bekleyerek yasamayim diye dusunerek kabul ettim, hayirlisi olsun,
Hayırlı olsun kararın ve yeni işin. Yeni başlangıcınla diğer işler de rayına oturur inşallah. Sağlıkla kucağına alırsın bebeğini
Eşim günde bir Pregros Plus kullanıyor. Günde iki Proxeed kullananların aldığı olumlu sonuçları okuyup gaza geldim. Doktora mesaj attık. İkinci ay Proxeed'e geçebilir miyiz diye. Dedi ki Proceed'de olmayan L Arginin mi ne varmış. Buna devam et dedi. Doktorunuzla görüşmeden kendiniz takviye de değiştirmeyin derim ben ama ikinizin kararı en nihayetinde
Hoşbuldukk
Evet Impryl kullandık 3 ay, şimdi Proxeed plus alacağız. Beslenme konusunda da bir düzen oluşturayım diyorum.
Havuç suyu ve çiğ badem, ceviz ve kuruyemişe devam ediyoruz biz ikimiz de.
@terelellidenhalliceyim nerelerdesin kız? Örgülerin arasında kayıp mı oldun
Geç uyandım, geç kahvaltı, bir yandan mutfak. Bir yerlerde kaybolduğum kesin de nerede belli değil
Ben böyle ortam hazırlayıp Youtube'tan şömine sesi açsam oturur eğlenir romantizmimizle. Mumu bile ricayla yaktırıyorum

regl bittikten sonra 1 hafta içinde çekilebiliyorsun canım, ilişki olmayacak ama. benim de 13 ü görünüyor ben de o gün olursam 18 i gibi biter 20 sinde çekilirim

canmm aynen banada eşim dedi youtubdan izliyoruz bizde 6.bölümdeyiz sankı sınema fılmı gıbı bolumlerde uzun ya ben aşıırı beğendim
Beni de tek üzen bu kadar uzun olması. Uzun anlamsız bakışmalar ve şarkılarla doldurmaya çalışıyorlar süreyi. Haklılar da ama izleyen için sıkıcı oluyor. Zorlama şeyler ekliyorlar bir de mecbur. Böylesine de razıyım inşallah bozmazlar. Çok naif dizi
Ben de psikolojik olarak hazır olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. İnşallah martta kediler ve biz ortak çalışmayla bu işin üstesinden geleceğiz

regl bittikten sonra 1 hafta içinde çekilebiliyorsun canım, ilişki olmayacak ama. benim de 13 ü görünüyor ben de o gün olursam 18 i gibi biter 20 sinde çekilirim
Biliyorum ama o süreçte ilişkiye girmemek de fırsat kaçırmaya sebep olabilir. Ya erken yumurtlama oluyorsa ya da o ay olursa... Kafalar karışık derken gerçekten karışık yani

Biliyorum ama o süreçte ilişkiye girmemek de fırsat kaçırmaya sebep olabilir. Ya erken yumurtlama oluyorsa ya da o ay olursa... Kafalar karışık derken gerçekten karışık yani
minseo Bir de reglin hemen bitiminde rahim henüz kalınlaşmadığı için daha net görüntü elde edilebiliyormuş. O yüzden de sonrasına kalsın istemiyorum.

Hayırlı olsun kararın ve yeni işin. Yeni başlangıcınla diğer işler de rayına oturur inşallah. Sağlıkla kucağına alırsın bebeğini
Insallah kuzu. Daha olmadi ama olursa en erken uc ay sonra baslicam. Esim de diyoki bizim bebek de senin gibi gicik olur sen yeni ise basladiginda gelir diyo gelsin birakirim isi umrumda degil ama biraz etik olmuyo gibi ama neyse artik

yapın tabi kız romantizm adı altında enerji olsun dıye ballı muzları tıkayın ağzına
canım bende mumu kendım yakıyorum nerde onda gullu masa hazırlıcak

Insallah kuzu. Daha olmadi ama olursa en erken uc ay sonra baslicam. Esim de diyoki bizim bebek de senin gibi gicik olur sen yeni ise basladiginda gelir diyo gelsin birakirim isi umrumda degil ama biraz etik olmuyo gibi ama neyse artik
Düşünme oraları şimdi. Gelsin de varsın gıcık olsun. Doktorun öyle dediğine de bakma. Tedaviye nasıl cevap vereceğini tam olarak bilmesi mümkün değil. Belki hızlıca olup bitecek, yeni işe başladığın gün hamile olduğunu öğreneceksin mesela
yapın tabi kız romantizm adı altında enerji olsun dıye ballı muzları tıkayın ağzına
canım bende mumu kendım yakıyorum nerde onda gullu masa hazırlıcak
Neler tıkıyorum bir bilsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…