Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ay ben bu ay nedense senden de bekliyorum güzel haberler çok inandım buna güzel çalışın ona göre

minseo cnm biz ocakta korunmayı bıraktık o ay gebe kaldım ama kimyasal oldu sonra pandemi başladığında ara verdik korunduk, Mayıs ayında tekrar korunmayı bıraktık yani toplamda 5 ay cnm

Ya bu konu biraz karışık ama kuzu ovülasyon testleri pko da doğru sonuç vermiyor diyenler daha çoğunlukta hemde o koyuluğu görmediği için insanda bir mutsuzluk hissi bırakıyor
hmmm onu bilmiyorum canım ama ben eğer pko isem doğru sonucu verdi bu ay çünkü tüm belirtilerim ile paraleldi yumurtlama belirtilerim bugün çatlama mesela sol kasığım sızlıyor

Merhaba cnm 1.5 senedir istiyruz bat 5 ekim hayirli olsun buarada burda fikir alisverisi yapabilitiz yumurtlamam 18 eyluldu 3 gundur degerlendiriyorz insallah hayirlisiula bana ve isteyen butun herkese hayirlisiyla nasip olur

Zaten doğrusu günaşırıymış da biz tavşana döndük bu yaşta Olursa olur olmazsa evlatlık kararı aldık. Stres kalkınca tadını çıkarıyoruz. Balayı modundayız

Hmm doğru biliyormuşum demek ki, dikkat ederim huna eşine söylemesem mi acaba bu kadar ayrıntılı bilmesi gerekir demi, bazen gün atlıyor yanlış yapıyorsun diyorum,
canım ovü haftası 1 ya da 2 günde bir ilişki normal söyle tabi bilgisi olsun onun da

ya bende ovülasyon istiyorum ama cesaret edemiyorum cok stresliyim yani yumurtlama takviminede güvenemiyorum artık ne zaman çatlar tahmin edemiyorum yani genelde de akıntım oluyor çünkü ne yapsam bilmiyorum :) yaaa inşallah çok çok güzel haberler alırsın

Merhaba arkadaşlar Rabbim umarım hepimize meleklerimizi kucağımıza almayı nasip eder....

3 yıldır çocuk istiyorum, bat 5 ekim (oda olursam tabi) 2 hamilelik ikiside düşük ve kürtajla sonuçlandı..

İnşallah birbirimize destek olup moralimizi yüksek tutabiliriz..Bizi en iyi biz anlarız.. bendede polikistik over var 2 taraftada, trombositlerim çok düşük kanım pıhtılaşmıyor ve prolaktinim yüksek..

Canım sen neden stres yapıyosun daha çok yeni olmuş denemeye başlayalı reglin bittikten sonra 1 ya da 2 günde bir deneyin yakalarsın yumurtlamayı

Ay ben bu ay nedense senden de bekliyorum güzel haberler çok inandım buna güzel çalışın ona göre
Ayyyyyy ciddi misin Allah mı söyletiyor İnşallahhhh canım Adet biter bitmez başlayacağım Ekim'de Kasım'da bu topikte bol bol hamiş haberleri alalım nolur Hızlıca kalalım hepimiz kalalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…