Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzu ben yatmam hiç. Doğrudan duşa giderim. Geçen ay tuttu biliyosun. Kimyaslla sonuçlanmış olsa da. Ki benim dr ayakta da yapsan olur der.

canım tam koyulaşma olmadıysa devam et pko da bat a yakında yumurtlama gören çok oluyur yılmadan devam

ne kadar süredir istiyordun kuzucum?

soruları ilk sayfaya sabitledim kuzum
Tam koyulaşma görmeden silikleşmeye ne dersin peki? Azze de böyle hamile kalmıştı çok koyu olmamıştı hatta üzülmüştü , allahım inşallah testler sıkıntılıdır ben bir kere olsun yumurtlama görmüş olayım

Canım takip ettin mi bilmiyorum ama bu ay benimde koyulaşır gibi oldu sonra ki gün test çok silik çıktı çatlama gibi 1 gün sonra da kopkoyu idi sen macunu yiyor musun ? ona başla bi an önce ve teste devam et canım bence

Bir ara görüyordum testlerini canım ama me yazık ki sınavımdan ötürü çok giremedim, öğrendiğim iyi oldu sende de pko varmış sonuçta aşağı yukarı aynı sorunlar benZer şekilde olabilir testlerin seyri bekleyip göreceğim sağol kuzu, yapmaya devam edicem,

Kuzu ben yatmam hiç. Doğrudan duşa giderim. Geçen ay tuttu biliyosun. Kimyaslla sonuçlanmış olsa da. Ki benim dr ayakta da yapsan olur der.

Tatlı ablacım çok geçmiş olsun o süreçte yazamadım hamileliğin devam etmemiş, inşallah bu ay gerçek bir hamilelik yaşarsın dualarımız sizinle

valla doktor var dedi ama hiç bakmadan var dedi artık var mı yok mu muallak regl düzenli,hormon normal ins direnci var diye pko var dedi

valla doktor var dedi ama hiç bakmadan var dedi artık var mı yok mu muallak regl düzenli,hormon normal ins direnci var diye pko var dedi
Ah canım artık bir şeyler yapacağız varsa da yoksa da çabalamadan olmuyor ona anladım, yani istemeden yanlışlıkla uğraşmadan hamile kalamıcaz kısacası ben öyle diyorum kendime

Tatlı ablacım çok geçmiş olsun o süreçte yazamadım hamileliğin devam etmemiş, inşallah bu ay gerçek bir hamilelik yaşarsın dualarımız sizinle
Ayy kuzum benim sağolasın. Kısmet değilmiş. Hayırlısı olsun diyip saldım bu ay inan ki. Ne test yapıyorum ne bişey. Hepimiz için güzel haberler gelsin inşallah

Ah canım artık bir şeyler yapacağız varsa da yoksa da çabalamadan olmuyor ona anladım, yani istemeden yanlışlıkla uğraşmadan hamile kalamıcaz kısacası ben öyle diyorum kendime
emek olmadan yemek olmazzzz ovülasyon testleri bizler için şart malesef sen de strese girmeden yapmaya devam et canım

Ayy kuzum benim sağolasın. Kısmet değilmiş. Hayırlısı olsun diyip saldım bu ay inan ki. Ne test yapıyorum ne bişey. Hepimiz için güzel haberler gelsin inşallah
En iyisini yapıyorsun salıver hiçç sıkma canını, nasıl olsa hamile kalabildiğini gördün, eşin sen sigara vs içiyor musun, bide ne kadar doğru bilmiyorum ama uzun süreli beklemelerde spermler öldüğü için 4-5 gün bekleyip yapmak doğru değilmiş kimyasalla sonuçlanabiliyormuş var mı böyle bir bilgi senin duyduğun

canım şöyle bi erkeğin hafta da en az 2 kere boşalması sağlıklı olan uzun süre boşalmadığında spermler kalitesizleşiyor ve kalitesiz sperm döllenirse evet kimyasala sebep olabilir

Ayyy ben de yine hamilesin sandım soruları cevaplıyorum deyince sevindiydim Allah seni at hadi bakalım güzel haberler gelsin minik tavşanlar

emek olmadan yemek olmazzzz ovülasyon testleri bizler için şart malesef sen de strese girmeden yapmaya devam et canım

Ya bu konu biraz karışık ama kuzu ovülasyon testleri pko da doğru sonuç vermiyor diyenler daha çoğunlukta hemde o koyuluğu görmediği için insanda bir mutsuzluk hissi bırakıyor

canım şöyle bi erkeğin hafta da en az 2 kere boşalması sağlıklı olan uzun süre boşalmadığında spermler kalitesizleşiyor ve kalitesiz sperm döllenirse evet kimyasala sebep olabilir

Hmm doğru biliyormuşum demek ki, dikkat ederim huna eşine söylemesem mi acaba bu kadar ayrıntılı bilmesi gerekir demi, bazen gün atlıyor yanlış yapıyorsun diyorum,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…